227552

واکنش فرشاد احمدزاده به پیشنهاد استقلال

دنیای معدن- فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس و کنونی سپاهان نسبت به پیشنهاد استقلال واکنش نشان داد.

 یکی از بازیکنان مهمی که در این فصل سپاهان به خدمت گرفت فرشاد احمدزاده، هافبک و وینگر سابق پرسپولیس است. احمدزاده که بعد از بازی در فولاد دوباره احیا شده بود در آستانه بازگشت به پرسپولیس، تیم سابق، قرار گرفته بود، ولی با این وجود، چنین انتقالی عملی نشد.

به گزارش دنیای معدن، در واقع پیش از شروع رقابت‌های این فصل عنوان شد که فرشاد احمدزاده دوست دارد دوباره به پرسپولیس برگردد، ولی آن زمان خبر رسید که یحیی گل محمدی به دلیل ترافیک زیادی که در پست وینگر دارد علاقه‌ای به جذب احمدزاده ندارد؛ آنجا بود که شایعه مهمتر مطرح شد: اینکه استقلال قرار است فرشاد احمدزاده را بخرد.

در مورد این یکی به قرار کار به مذاکره هم انجامید، ولی نهایتا آن انتقال عملی نشد تا فرشاد احمدزاده هم سر از تیم سپاهان درآورد و شاگرد محرم نویدکیا شود. حالا احمدزاده در گفت و گویی با روزنامه همشهری در مورد هر دو اتفاق، هم شایعه حضورش در پرسپولیس و هم شایعه پیوستنش به استقلال واکنش نشان داده است. او درباره داستان پرسپولیس می‌گوید: «همانطور که گفتم پیشنهادی از پرسپولیس دریافت نکردم. این چیز‌ها در فوتبال طبیعی است و باید به سلیقه‌ها و عقاید دیگران احترام بگذاریم. شاید من در سلیقه و افکار یحیی گل‌محمدی جا نداشتم و حالا هم خوشحالم که در سپاهان فوتبال بازی می‌کنم. ما باید با این موضوع کنار بیاییم که هر بازیکن یا مربی‌ای ممکن است برای انتخاب‌هایش فاکتور‌های مختلفی را در نظر بگیرد.»

احمدزاده در ادامه و در پاسخ به این سوال که «قبل از شروع فصل شایعاتی هم در مورد احتمال حضور تو در استقلال مطرح شد. آیا به این تیم نزدیک نشده بودی؟» گفت: «مثل اینکه با مدیر برنامه‌هایم صحبت‌هایی شده بود. من ۲ سال پیش هم از استقلال پیشنهاد داشتم و همان زمان هم در این مورد خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اخلاقی نیست به استقلال بروم. من چند سال در پرسپولیس بازی کردم و البته برای استقلال و هوادارانش احترام بسیار زیادی قائل هستم. با وجود اینکه آن زمان برای تیم رقیب کری می‌خواندم، ولی باید بگویم استقلال و هوادارانش برایم قابل احترام هستند. فکر می‌کنم تصمیم درستی هم گرفتم و با وجود اینکه از استقلال پیشنهاد داشتم، ولی اخلاقی نبود که این تیم را انتخاب کنم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید