243952

در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان صورت گرفت:

بازدید استاندار اصفهان ازآثار روابط عمومی ذوب آهن

دنیای معدن: سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد ، از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان از جمله کتاب ها ، نشریات ، لوح معرفی شهید شاخص جامعه کارگری سال سردار شهید محمد کاظم زاده و لوح معرفی کتاب خورشید اورامانات زندگینامه این شهید گرانقدر بازدید کرد .

به گزارش دنیای معدن، وی ضمن  نگارش یادداشت و امضای لوح یادبود این شهید گرانقدر ، گفت : شهدا ، اسطوره های ایثار هستند و زنده نگه داشتن یاد آنها با آثار مختلف ، یکی از مهمترین فعالیت هایی است که روابط عمومی ها باید دنبال کنند .  وی افزود : با نشر آثار و وصیت نامه های شهدای جامعه کارگری، می توان یاد و خاطره آنها را زنده نگه داشت و از زندگی آنها درس گرفت .

محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان بازدید کرد و گفت : روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، از جمله روابط عمومی های فعال استان است که تلاش خوبی برای امیدآفرینی در جامعه انجام می دهد .

وی افزود : در شرایط کنونی باید دستاوردها را به گونه ای اطلاع رسانی کنیم که همه جامعه از آن مطلع شوند چرا که دشمن قصد ایجاد یاس در جامعه دارد و تلاش می کند موفقیت های صنعتی و اقتصادی کشور را ناچیز جلوه دهد .

جان نثاری گفت : صنایعی مانند ذوب آهن اصفهان که به همت تلاشگران و جوانان متخصص خود ، دستاوردهای مهم حاصل می کند ، باید به صورت مداوم در رسانه ها، حضور داشته باشد و موفقیت های خود را بیان نماید .

 

دیدگاه تان را بنویسید