236252

وحید قلیچ به سیم آخر زد ؛ حمله به یک استقلالی

دنیای معدن: به تازگی رضا رجبی پیشکسوت استقلال صحبت‌هایی علیه وحید قلیچ مطرح کرد که باعث دلخوری پیشکسوت پرسپولیس شده است.

به گزارش دنیای معدن، رضا رجبی به تازگی ضمن انتقاد از ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال گفت: ما دربازی استقلال برابر سپاهان اصفهان، نه نظم و انضباط تیمی دیدیم، نه تعویضی بر مبنای تغییر و بهبود! پس چرا مربی خارجی می‌آوریم؟ جالب است وحید قلیچ که به‌ درد جوک گفتن در فضای مجازی می‌خورد، می‌گوید ساپینتو امسال بهترین سرمربی ایران است. تو از کجا ساپینتو را می‌شناسی؟

وحید قلیچ اما در جواب رضا رجبی می‌گوید: اتفاقا من جوک‌های خیلی قشنگ تری هم بلدم تعریف کنم. لطیفه‌هایی که همه ایران بخندند و کیف کنند اما حرمت داری می‌کنم.

او ادامه می‌دهد: آقای رضا رجبی من و شما در تهرانسر بودیم و به حرمت همان نان و نمکی که با هم خوردیم حرفی نمی‌زنم و احترام می‌گذارم اما اگر بار دیگر بی دلیل و با دلیل اسم من را بیاوری آن وقت دهانم باز می‌شود و ... امیدوارم این آخرین باری باشد که از من مایه می‌گذارید.

دروازه بان اسبق پرسپولیس باز حرف خود در دفاع از ساپینتو را تکرار کرده و خاطرنشان می‌کند: من تعریف ساپینتو را شنیدم و گفتم می‌تواند بهترین سرمربی لیگ برتر شود وگرنه پسرخاله او نیستم! من نمی‌دانم چرا این حرف من به یک بازیکن اسبق استقلال برخورده است؟ فقط همین را می‌دانم که اگر ساپینتو را بردارند یا اخراج کنند، رضا رجبی را به جای او به عنوان سرمربی استقلال انتخاب نخواهند کرد.

از قلیچ درباره بازی پرسپولیس و ذوب آهن می‌پرسیم که می‌گوید: اولین بازی همیشه سخت است و این برای استقلال و پرسپولیس هم بوده است. زمان ما علی پروین همیشه قبل از اولین بازی در لیگ و شروع مسابقات می‌گفت این بازی مثل دعوا می‌ماند! شما باید مشت اول را محکم بزنید تا برنده دعوا شوید و متأسفانه پرسپولیس نتوانست مشت اول را محکم بزند.

او از عملکرد ذوبی‌ها هم تعریف کرده و ادامه می‌دهد: البته نباید از عملکرد دفاعی ذوب آهن بی تفاوت گذشت. شاگردان مهدی تارتار پس از ۱۰ نفره شدن خیلی عالی دفاع کردند و اجازه ندادند پرسپولیس به گل برسد. تیم‌های مهدی تارتار در این چند سال گذشته معمولا کم گل می‌خورند و خیلی خوب دفاع می‌کنند. هر چند پرسپولیس هم می‌توانست برنده بازی باشد.

دروازه بان پیشین پرسپولیس ضمن اشاره به قدرت تیم فولاد خوزستان حریف هفته آینده پرسپولیس یادآور می‌شود: فولاد خوزستان تیم پرمهره و به مراتب حریف سرسخت تری نسبت به ذوب آهن اصفهان است. پرسپولیس باید مراقب ضد حملات و به ویژه ضربات ایستگاهی تیم نکونام باشد. این تیم معمولا خیلی خوب ضربه کاشته می‌زند و نباید پشت محوطه جریمه خودمان روی بازیکنان این تیم خطا کنیم.

وحید قلیچ در پایان می‌گوید: متأسفانه هفته اول لیگ را به بهانه بلیت فروشی بدون تماشاگر برگزار کردیم. من نمی‌دانم این دلیل واقعی بدون تماشاگرشدن بازی‌ها بوده یا نه اما آنچه می‌دانم این است که فوتبال بدون تماشاگر مفهومی‌ندارد. یعنی چی استادیوم‌ها خالی باشد و اجازه ندهند کسی به ورزشگاه برود. دو سال تمام کُرونا بود و بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شد. این وسط تیم‌هایی مثل پرسپولیس ضرر می‌کنند که بیشترین تماشاگر را در ایران دارند. امیدوارم مسابقات هفته دوم به دلایل خنده دار بدون تماشاگر نشود و تیم‌ها خودشان باید اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید