233325

ساعت بازی استقلال و فولاد در لیگ برتر| نکونام سد راه قهرمانی مجیدی؟

دنیای معدن- شنبه شب باید استقلال در اهواز به مصاف فولاد خوزستانی برود که سرحال و آماده با جواد نکونام در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد.

به گزارش دنیای معدن، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و در چارچوب هفته ۲۷، استقلال در حساس‌ترین بازی هفته باید در اهواز از ساعت ۱۹:۴۵ روز شنبه، به مصاف فولاد خوزستان و جواد نکونام برود.

این سخت‌ترین بازی آبی‌ها تا پایان لیگ برتر است که باید در مصاف با تنها نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صف آرایی کنند.

با توجه به مساوی پرسپولیس و برد استقلال در هفته گذشته، می‌توان گفت آبی‌های پایتخت بیش از نیمی از مسیر قهرمانی را طی کرده اند و با ۶۰ امتیاز صدرنشین بلامنازع و بی شکست لیگ برتر فوتبال ایران هستند. در آن سو پرسپولیس ۵۴ امتیازی است و باید منتظر امتیاز از دست دادن استقلال در هفته‌های پایانی لیگ باشد.

خبر بد برای استقلال اینکه روزبه چشمی فصل را از دست داده و در شرایطی که مدتی است مرادمند و یزدانی هم راهی خدمت سربازی شده اند، نمی‌تواند برای استقلال به میدان برود. به این ترتیب قطعا در بازی فردا، داسیلوای برزیلی به همراه عارف غلامی و دانشگر ۳ مدافع استقلال در مصاف با شیمبا و پاتوسی خواهندبود.

 

دیدگاه تان را بنویسید