232441

احتمال محرومیت ۲ بازیکن استقلال

دنیای معدن_ ۲ بازیکن استقلال به خاطر مصاحبه علیه داوری در خطر محرومیت از بازی با سپاهان قرار دارند.

به گزارش دنیای معدن، استقلال برای بازی حساس خود با سپاهان رافائل سیلوا را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و علیه غلامی و چشمی هم به کمیته انضباطی شکایت شده و احتمال محرومیت آنها وجود دارد. درست در همین شرایط پرسپولیسی ها هم دست روی حرکت عجیب دانشگر در دربی گذاشته و پیگیر ماجرا شده اند تا شاید او محروم شود که در آن صورت و البته در صورت محرومیت غلامی و چشمی استقلال اصلا برای بازی با سپاهان مدافع ندارد!

محمد دانشگر در دربی تهران حرکت خارج از عرفی را به سمت تماشاگران پرسپولیس انجام داد که بلافاصله بعد از بازی فیلم آن در صفحات مجازی پخش شد وحالا پرسپولیسی ها با استناد به همان فیلم خواستار محرومیت دانشگر شده اند آن هم در شرایطی که استقلال به شدت با کمبود مدافع مواجه است. البته از حرکت دانشگر که نمی توان دفاع کرد اما بهرحال باید پذیرفت که جنگ قهرمانی بین دو تیم مطرح کشور وارد فضای تازه ای شده و مسلما استقلالی ها هم بی تفاوت نخواهند نشست.

بازی با سپاهان برای استقلال یک بازی تعیین کننده و کلیدی است. البته سپاهان در آسیا خوب کار نکرده و احتمالا با خستگی هم مقابل استقلال قرار می گیرد اما بهرحال این یک بازی سخت برای شاگردان فرهاد مجیدی است و خیلی ها می گویند استقلال نباید دست خالی از اصفهان برگردد. آبی ها البته بازی رفت را در تهران بردند اما بازی برگشت به مراتب حساس تر است و استقلال اگر این دیدار را ببرد، گام بسیار بلندی به سمت فتح جام برداشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید