226901

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ذوب آهن چه گفتند؟

دنیای معدن- تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر مقابل ذوب آهن اصفهان به پیروزی رسید.

به گزارش دنیای معدن - تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال یا نتیجه ۳ بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان به پیروزی رسید و در پایان این بازی بازیکنان پرسپولیس صحبت‌هایی انجام دادند که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* سیامک نعمتی

 

بازی خوبی بود، ما به این برد نیاز داشتیم، چون برای کم شدن فاصله با صدر جدول باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم. با تلاش بازیکنان و کادر فنی این ۳ امتیاز را کسب کردیم، امیدوارم بازی به بازی برنده شویم و صدر جدول را پس بگیریم.

 

وی در خصوص شایعه حذف پرسپولیس از آسیا گفت: ما در این قضایا قرار نداریم، ولی تنها خوشی مردم پرسپولیس و استقلال هستند. این دو تیم باید شرایط خوبی داشته باشند که دل مردم را شاد کنند.

 

هافبک پرسپولیس ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا انگیزه‌ای برای بازیکنان است و همه دوست دارند در این جام بازی کنند. این جام برای لژیونر شدن و تیم ملی هم خوب است به خصوص وقتی که دوست داریم بعد از مدت‌ها در این جام قهرمان شویم. فقط امیدوارم پرسپولیس حذف نشود.

 

نعمتی در خصوص برد استقلال و حضور این تیم در صدر جدول گفت: الان ۳ امتیاز با استقلال اختلاف داریم، ولی امیدوارم تا نیم فصل این فاصله را جبران کرده و در صدر جدول قرار بگیریم.

 

* امید عالیشاه

 

 با اینکه از نظر بدنی آن آمادگی لازم را نداشتیم، اما سه امتیاز را گرفتیم که خیلی مهم بود.  

 

وی در مورد پنالتی که روی عیسی آل‌کثیر انجام شد، گفت: من صحنه را دقیق ندیدم، اما روی مهدی ترابی صددرصد پنالتی رخ داد.

 

عالیشاه در مورد انجام دویستمین بازی‌اش برای پرسپولیس عنوان کرد: نمی‌گویم آمار فردی مهم نیست، اما آمار فردی در کنار تیم به چشم می‌آید. اگر تیم نتیجه بگیرید و افتخارات کسب کند افتخارات فردی هم به چشم می‌آید. خدا را شکر و از تک‌تک بازیکنان هم تشکر می‌کنم و امیدوارم این روند هم ا دامه دار باشد و بتوانم هر روز که با افتخار با پیراهن پرسپولیس بازی می‌کنم برای این تیم مثمرثر باشم.

 

وی در مورد احتمال حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: من به عنوان بازیکن کارم را می‌کنم. ظیفه تمرین و بازی است. یکسری مسائل هست که فکر می‌کنم مدیران باید پیگیری کنند که این اتفاقات رخ ندهد. زیرا این مسئله به هواداران فشار وارد می‌کند و آن‌ها ناراحت می‌شوند. خیلی از مردم ما با فوتبال زندگی می‌کنند. امیدوارم شاهد اینجور اتفاقات نباشیم.

 

* حامد لک

 

 بازی را اداره کردیم. نظم بازی دست ما بود و خداراشکر توانستیم به گل برسیم. کلین شیت که در انتها چیزی ندارد. سوگلی نیستیم که جشنواره بگذارند و دستکش طلا بدهند. سال گذشته بیشترین کلین شیت را بدون دستکش داشتم. کلین شیت مهم نیست، مهم این است که آخر سال قهرمان شویم.

 

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد حذف از لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: این را نمی‌دانم. بایداز مدیریت بپرسید.

 

* علی شجاعی

 

بازی خوبی بود، ما به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشتیم، اما در روزی که خوب نبودیم توانستیم این بازی را ببریم.

 

وی در خصوص داوری بازی گفت: داور بازی برای من قابل احترام است، ولی بیشتر صحنه‌های ۵۰ به ۵۰ را برای حریف سوت می‌زد. اگر تیمی بخواهد اعتراض کند ما هستیم، ولی داور به سمت ذوب‌آهن سودت می‌زد.

 

هافبک پرسپولیس در خصوص رقابت تیمش با استقلال در بالای جدول عنوان کرد: قطعا امسال سال سخت‌تری است و باید تلاش کنیم. باید امتیازات لازم را جمع کنیم تا آخر فصل بتوانیم قهرمان شویم.

 

دیدگاه تان را بنویسید