224343

علی علیزاده: تلاشمان را می‌کنیم مقابل پرسپولیس با امتیاز از بازی خارج شویم

دنیای معدن- علی علیزاده بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس از عملکرد مس رفسنجان و تقابل بازی بعد با سرخ‌پوشان پایتخت صحبت کرد.

به گزارش دنیای معدن، علی علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان در خصوص عملکرد تیم مس در هفته های اول شروع فصل جدید با خبرنگار ورزشی ایلنا صحبت کرد.

علی علیزاده در خصوص نتایج مس رفسنجان در هفته های اول گفت: تیم شرایط خیلی خوبی دارد و همه بازیکنان شرایط بسیار خوبی را چه از لحاظ روحی و چه از لحاط بدنی برخورداند. همه‌ی بچه‌ها عزم‌شان را جزم کرده‌اند و تلاش می‌کنند تا در مقابل تیم بزرگ پرسپولیس خوب کار کنیم و نتیجه خوب و قابل قبولی را بگیریم. 

معاون مس رفسنجان ادامه  داد: درست است ما دو باخت را پشت سر گذاشتیم اما مقابل تیم های خوب و با کیفیتی مثل فولاد خوزستان که قهرمان جام حذفی سال گذشته بود و نائب قهرمان لیگ برتر ایران سپاهان در خانه خودشان شکست خوردیم. طبیعی است و باید بگویم هیچ مربی و مسئولی از باخت خوشحال نمی‌شود اما تا به اینجا نتایج بدی را نگرفته‌ایم، مقابل تیم آلومینیوم هم عملکرد خوبی داشته‌ایم با توجه به اینکه تیم های بزرگی مثل پرسپولیس و فولاد مقابل آلومینیوم شکست خوردند.

علیزاده درمورد عملکرد 2 شاگرد برانکو در مس رفسنجان تصریح کرد: ما دو بازیکن تیم ملی عمان و درواقع دو مهره اصلی برانکو را در تیم داریم و بازیکنان باکیفیت و بسیار خوبی هستند اما بازیکنان خارجی هستند و زمان می‌برد تا در تیم جا بیافتند با بچه ها، تیم و خلق و خو آشنا بشوند ما خرید خوبی را داشته‌ایم انشالله در هفته‌های بعد شاهد عملکرد و نتایج بهتری باشیم. در بازی‌های ملی عمان که مقابل چین و ژاپن بود مشاهده کردید که دو مهره کلیدی برانکو بودند و عملکرد بسیار خوبی را  از خود نشان دادند.

بازیکن اسبق پرسپولیس از رویارویی تیمش مقابل سرخ‌پوشان پایتخت گفت: بعضی تیم ها که مقابل تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند از پیش بازنده هستند ولی در تیم ما چنین چیزی وجود ندارد، ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم تا با امتیاز از بازی خارج شویم و دل هوادارانمان راشاد کنیم. پرسپولیس ازشروع فصل عملکرد خیلی خوبی نداشته‌است اما بعضی تیم ها اسم‌شان هم بزرگ است مانند پرسپولیس، استقلال، سپاهان.

او در ادامه از اهداف باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: زمانی که وارد لیگ برتر شدیم هدف سه ساله‌ایی را برنامه‌ریزی کردیم. سال اول ماندن در لیگ، سال دوم تک رقمی و سال سوم نیم نگاهی به آسیا داشته باشیم چراکه نیازمند زیرساخت های قوی است.امسال هدفمان تک رقمی شدن است که از جایگاه اول تا 9 ام را شامل می‌شود و همه اعضا تیم تلاش می‌کنند تا بهترین رتبه رابدست آورند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید