249272

فولاد هرمزگان نوآورپسندترین شرکت در استان هرمزگان است

دنیای معدن: رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت: صنعت فولاد در استان هرمزگان یکی از صنایع پیشرو در زمینه استفاده از نوآوری‌ها و فولاد هرمزگانبا برگزاری رویداد فولادی شو، نوآورپسندترین شرکت در استان هرمزگان است.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، علیرضا نصیری در مراسم پیش‌رویداد فولادی شو، بیان کرد: رویداد فولادی شو می‌تواند به آشنایی بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان دانشگاهی از نیازهای فناورانه شرکت‌های فولادی منجر شود. در این رابطه صنعت به دنبال معرفی نیازهای خود به شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاهیان است. صنعت فولاد در استان هرمزگان یکی از صنایع پیشرو در زمینه استفاده از نوآوری‌ها هستند. به طوری که شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان هرمزگان با اکوسیستم‌های مختلف تماس دارند.

وی افزود: فولاد هرمزگان نوآورپسندترین شرکت در استان هرمزگان به شمار می‌رود و از این منظر، کمک زیادی به اکوسیستم نوآوری کرده است. باید توجه داشت که رویداد فولادی شو به نوعی شروع کار است و برای رسیدن به هدف نهایی راه زیادی در پیش داریم. صنایعی در آینده موفق‌تر خواهند بود که سریع‌تر وارد زیست‌بوم نوآوری شوند و هیچ راهی جز این وجود ندارد؛ زیرا تمام صنایع موفق دنیا به تحقیق و توسعه اهمیت زیادی می‌دهند. البته سهم فناوری در اقتصاد کشور ما هنوز بسیار کم است و با برگزاری این رویدادها از سوی صنایع فولادی، می‌توان امیدوار بود اکوسیستم نوآوری در آینده سهم بزرگی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید