243577

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

فولاد مبارکه در تولید محصولات فولادی و رشد تولید در کشور همواره درخشیده است

دنیای معدن: سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران گفت: فولاد مبارکه در تولید محصولات فولادی و رشد تولید در کشور همواره درخشیده است.

به گزارش دنیای معدن، سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار ایراسین، در حاشیه پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران بر توسعه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و افزود: تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر و صادرات آن تراز تجاری کشور را بیش از پیش مثبت خواهد کرد و این می‌تواند در کاهش تورم کشور نیز تاثیر مثبتی بگذارد.

وی با بیان اینکه فولاد مبارکه همواره در تولید محصولات فولادی در کشور درخشیده است، گفت: برگزاری این نمایشگاه به منظور بسترسازی توسعه صادرات اهمیت زیادی دارد و با توجه به افزایش رشد تولید باید صادرات خود را به بازارهای جهانی افزایش دهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: با توجه به اهمیت رشد تولید قطعات، ما چاره ای نداریم که مازاد تولید خود را به بازارهای جهانی صادر کنیم.

مرتضوی تاکید کرد: تقاضای ما از تمام صنعتگران، مدیران ارشد صنایع مختلف، کارگران و فعالان عرصه‌های صنعتی کشور این است که به رشد تولید خود توجه زیادی داشته باشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: بدون شک خروجی رشد تولید افزایش صادرات محصولات ایرانی به بازارهای جهانی است و ما باید این هدف بزرگ را دنبال کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید