224277

جزئیات میهمانی دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از بدو پذیرش

دنیای معدن- جزئیات میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بدو پذیرش به واحد محل سکونت اعلام شد.

به گزارش دنیای معدن و به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه دستورالعمل «میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بدو پذیرش به واحد دانشگاهی محل سکونت والدین یا همسر یا نزدیک‌ترین واحد دانشگاهی به محل سکونت والدین یا همسر» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: «با توجه به شرایط حساس کرونا در کشور و بهره گیری از مدل آموزشی مجازی تا مساعد شدن شرایط برای حضوری شدن کلاس های آموزشی و در جهت رفاه حال دانشجویان پس از حضوری شدن دانشگاه ها و با عنایت به وضعیت متفاوت استان ها و شهرها، دانشگاه آزاد اسلامی امکان تحصیل به صورت میهمان در شهر محل سکونت والدین یا همسر و یا نزدیک‌ترین شهر به محل سکونت والدین یا همسر برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بدو پذیرش را فراهم کرده است.

پس از ثبت‌نام قطعی پذیرفته‌شدگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در واحد مبدأ و ثبت درخواست متقاضیان در سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir درخواست ها بررسی و نتیجه از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

براساس این گزارش، به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل، یک نیمسال میهمانی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد به شهر محل سکونت یا نزدیک‌ترین واحد به محل سکونت والدین یا همسر با توجه به شرایط خاص امکان پذیر است.

برای این امکارن دانشجویان باید شرایطی همچون دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه‌نامه نقل و انتقالات دانشجویی، دارا بودن رشته / گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد و تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو را داشته باشند.

مدارک لازم برای میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ شامل تصویر صفحه اول شناسنامه والدین یا همسر و ارائه مدارک محل سکونت (سند منزل یا اجاره‌نامه معتبر) است.

 

دیدگاه تان را بنویسید