233735

استقلال با ترکیبی متفاوت به مصاف مس رفسنجان می رود

دنیای معدن- دیدار برگشت تیم های استقلال و مس رفسنجان در شرایطی برگزار می‌شود که تیم آبی پایتخت با تغییرات ۵۰ درصدی زیادی مقابل حریف رفسنجانی اش به میدان خواهد رفت.

به گزارش دنیای معدن، در بازی رفت سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، آرش رضاوند و امین قاسمی نژاد برای استقلال به میدان رفتند که حالا هر یک از این بازیکنان بنا به دلایلی در ماه‌های اخیر و یا در نیم فصل نقل و انتقالاتی از باشگاه استقلال جدا شده‌اند.

در این جمع امین قاسمی نژاد بازیکنی بود که در دقیقه ۸۷ بازی سومین گل استقلال را زد تا این تیم به رغم دریافت گل دوم (در دقیقه ۹۲) باز هم برنده شود. اما حالا قاسمی نژاد در تیم گل گهر سیرجان است.

با احتساب این چهار بازیکن تیم استقلال تقریباً ۴۰ درصد ترکیب تیمی که نیم فصل اول به مصاف تیم فوتبال مس رفت را در اختیار نخواهد داشت.

ناگفته نماند؛ باید به این جمع روزبه چشمی را هم اضافه کرد که در بازی دور رفت از دقیقه ۷۷ به جای امیرحسین حسین زاده به ترکیب تیم اضافه شد اما با توجه دوری از تمرینات قطعاً به این بازی نمی رسد. از این رو تیم استقلال نسبت به بازی رفت با ترکیبی متفاوت و تغییرات زیادی روبروی حریف کرمانی اش بازی خواهد کرد.

دیدار این دو تیم از ساعت ۲۰:۰۰ در شهر رفسنجان برگزار می شود. دیدار رفت این دو تیم در تهران با نتیجه سه بر دو به سود تیم استقلال به پایان رسیده بود. همچنین استقلال در شرایط به میدان می رود که قهرمانی اش مسجل شده و مس رفسنجان نیز امیدی برای کسب سهمیه آسیایی ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید