232927

فرهاد جانشین سیلوا را انتخاب کرد

دنیای معدن- استقلال در حالی در هفته بیست و پنجم به دیدار سپاهان می‌رود که فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان مهم تیمش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند و مجیدی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می‌کند که رافائل سیلوا مدافع برزیلی تیمش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

به گزارش «دنیای معدن» و به نقل از صدآنلاین؛ با توجه به تجربه نامطلوب مجیدی از تغییر سیستم دفاعی در بازی مقابل پیکان، بعید است کادر فنی آبی پوشان بار دیگر دست به چنین تجربه‌ای بزند و در این صورت مجیدی بدون تغییر سیستم مقابل سپاهان تنها از یک مدافع میانی به جای سیلوا استفاده خواهد کرد.

محمد دانشگر مدافع میانی و با تجربه‌ای که در هفته‌های اخیر کمتر در ترکیب اصلی مورد استفاده قرار گرفته، این شانس را دارد در اصفهان و مقابل سپاهان بار دیگر به ترکیب اصلی آبی پوشان بازگشته و در کنار عارف غلامی و روزبه چشمی مثلث خط دفاعی تیمش را تشکیل دهد. در این صورت خط دفاعی استقلال به ترکیب آشنای چشمی، غلامی و دانشگر باز می‌گردد تا ضریب اطمینان در ساختار دفاعی آنها بالا رود.

بازی تیم‌های استقلال و سپاهان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت و از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.


 

دیدگاه تان را بنویسید