227935

از استوری دیروز تا انتقادات امروز/ گل‌محمدی، منتقد یا حامی صدری؟

دنیای معدن- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی از عملکرد مجید صدری انتقاد کرد که در دو مقطع در صفحه شخصی خود از وی حمایت کرده بود.

به گزارش دنیای معدن- یحیی گل‌محمدی که معمولاً کمتر به عزل و نصب‌های مدیران ورود می‌کند در مقطعی حدود یک سال پیش از ورود مجید صدری به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس استقبال کرده بود در حالی که گفته می‌شد در آن مقطع صدری منابع مالی برای این باشگاه تامین کرده و بخشی از مطالبات کادرفنی و بازیکنان از همین طریق پرداخت شده است.

چندی پیش و باز هم در مقطعی که صدری اینبار در جایگاه سرپرست باشگاه ۱۵درصد از قرارداد بازیکنان و البته بخش بیشتری از قرارداد سرمربی فعلی پرسپولیس را پرداخت کرد با استوری حمایتی گل محمدی مورد قدردانی قرار گرفت.

سرمربی پرسپولیس این بار در استوری مفصل تری از عملکرد و تلاش‌های صدری تشکر کرده و او را مناسب‌ترین گزینه برای مدیریت این تیم معرفی کرده بود.

حالا و در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت، گل محمدی به اولین منتقد صدری در پرسپولیس بدل شده در نشست خبری از وعده‌های عمل نشده مدیران این باشگاه عدم پرداخت به موقع دستمزد اعضای تیم و بازیکنان، عدم جذب بازیکنان مورد نیاز و حتی زمین تمرین مناسب انتقاد می‌کند تا سوالات جدی در مقابل ذهن مخاطبان و خصوصاً هواداران پرسپولیس ایجاد شود.

باید پرسید چگونه است که گل محمدی پس از دریافت بخشی از مبلغ قراردادش صدری را بهترین گزینه می‌داند و به مسائل و مشکلاتی مثل عدم توجه به لیست خرید بازیکنان یا تامین زمین تمرین مناسب اشاره نکرده، اما حالا به تمامی این موارد اشاره می‌کند در حالی که پیش از استعفای وی حاضر نبود حتی در حد یک جمله به چنین موضوعاتی بپردازد؟

آیا رویه سرمربی پرسپولیس در خصوص درویش هم به همین شکل پیش خواهد رفت و او تنها پس از دریافت بخشی از مبلغ قرارداد حاضر به حمایت از مدیرعامل جدید خواهد شد؟

 

دیدگاه تان را بنویسید