227142

مشتری جذاب و پر و پا قرص لژیونر استقلالی دوباره از راه رسید !

دنیای معدن- به نظر می رسد که باشگاه سلتیک همچنان دنبال خرید مهدی قایدی است و گفته می شود با پیشنهاد ۳۰ میلیون پوندی قصد دارد مدیران الاهلی امارات را وسوسه کند.

به گزارش دنیای معدن، باشگاه اسکاتلندی همچنان به دنبال جذب مهدی قایدی است.

مهدی قایدی در بازی‌های شباب الاهلی نوسان زیادی داشته و گاهی دچار افت می‌شود اما به هر حال عملکرد او چشم مسئولان و کادر فنی باشگاه مطرح سلتیک اسکاتلند را گرفته و حالا باید دید آیا در نهایت آنها می‌توانند این بازیکن ۲۳ ساله ایرانی را از الاهلی امارات بخرند یا نه؟

همان طور که می‌دانید مهدی طارمی همشهری قایدی هم از کشورهای عربی راهی اروپا شد و حالا در باشگاه مطرح پورتو موقعیت خوبی دارد. قایدی البته خودش در واکنش به پیشنهاد سلتیک گفته بود من در این مورد تصمیم گیرنده نیستم و باشگاه الاهلی امارات باید جواب اسکاتلندی ها را بدهد اما به هر حال این پرونده هنوز بسته نشده است.

مربیان سلتیک هنوز هم نیم‌نگاهی به جذب مهدی قایدی دارند و رقم پیشنهادی آن ها آنقدر بالا هست که مسئولان الاهلی را وسوسه کند هرچند که الاهلی از تیم‌های متمول امارات محسوب می‌شود و مشکلات مالی باشگاه های ایرانی را ندارد. باشگاه سلتیک برای خرید قایدی حاضر است ۳۰ میلیون پوند هزینه کند.

منیبان

 

دیدگاه تان را بنویسید