225032

پرسپولیس بعد از ۳ هفته به دوران طلایی برگشت!

دنیای معدن - پرسپولیس یک گل سالم زد که کمک‌داور اول بازی ندید و بعد از آن با گل میلاد سرلک موفق شد هر سه امتیاز را بگیرد و مدعی شود.

به گزارش دنیای معدن، پرسپولیسی‌ها که به مراتب تیم‌تر از هفته‌های گذشته شده بودند، در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودند و در روزی که تماشاگر هم داشتند، بعد از سه هفته ناکامی بالاخره برنده شدند. حتی در نیمه اول هم داور می‌توانست یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرد که چنین اعتقادی نداشت اما در مجموع پرسپولیس با توجه به نمایشی که داشت و موقعیت‌هایی که خلق کرد شایسته پیروزی بود.

برای هواداران پرسپولیس مهم‌تر از پیروزی مقابل تیم دوست‌داشتنی آبادان این است که تیم‌شان در آستانه دربی تهران کم‌کم به روزهای اوج برمی‌گردد و تبدیل به همان تیمی می‌شود که در جام گرفتن تخصص عجیبی دارد. در بازی پرسپولیس و صنعت البته حامد لک هم خیلی خوش‌شانس بود که بعد از آن اشتباه عجیب گل نخورد اما به هر حال برای گل‌محمدی و تیمش در بازی با صنعت نفت فقط ۳ امتیاز مهم بود که گرفت و به جمع مدعیان اضافه شد.

حالا پس از سپاهان ۱۳ امتیازی و آلومینیوم و استقلال ۱۲ امتیازی، پرسپولیس با ۱۱ امتیاز شرایط نسبتاً بهترین نسبت به هفته‌های گذشته پیدا کرده است.

منبع: خبر ورزشی

 

دیدگاه تان را بنویسید