232665

تمدید گواهینامه CE «مجتمع فولاد صنعت بناب»

دنیای معدن: در ممیزی مجدد گواهینامه CE برای تمدید آن که به درخواست «مجتمع فولاد صنعت بناب» توسط نماینده شرکت DEDAL بلغارستان صورت گرفت، این مجتمع موفق به تمدید گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات تولیدی خود شد.

به گزارش «دنیای معدن» برای اعتباردهی گواهینامه CE، هرسال یک دوره ممیزی مراقبتی انجام می‌گیرد. طی ممیزی انجام شده، تمام سیستم‌ها و فرآیندهای تولید و کیفیت محصول نهایی شامل مستندات آموزشی، آزمایشگاه مرکزی، کنترل کیفی، خطوط تولید و همه سوابق مربوطه مورد بررسی و ممیزی قرار گرفت و با توجه به اعلام سرممیزی، نظر به نبود هیچ‌گونه عدم انطباق، گواهینامه فوق تمدید شد.  گواهی استاندارد CE علاوه بر الزامی بودن آن برای صادرات به کشورهای اروپایی، یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز به شمار می‌رود و دارندگان این استاندارد اجازه صدور محصول در بازارهای جهانی به ویژه اروپا را دارا هستند.

  شرکت فولاد صنعت بناب با توجه به کیفیت بالا، تنوع محصول و تعدد خطوط تولید برای عرضه محصول طبق نیاز مشتریان در حداقل زمان   براساس استانداردهای داخلی و مطابق استانداردهای جهانی با نام تجاری «شاهین بناب» و با داشتن توان تولید میلگرد از سایز ۸ تا۳۲ با گریدهای مختلف و انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، تیرآهن، ناودانی و همچنین شمش فولادی، کامل‌ترین سبد محصولات فولادی را تولید و روانه بازار می‌کند.  علامت CE روی یک محصول، اعلام تولیدکننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است. حروف «CE» اختصار عبارت فرانسه «Conformité Européene» است که به معنای «سازگاری اروپایی» است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید