243332

دستور رئیس مجلس برای رفع‌ کاستی‌های قانون رتبه‌بندی معلمان

دنیای معدن: رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جایگاه ویژه معلم در پیشرفت جامعه گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موظف است رفع کاستی های اجرای قانون رتبه بندی معلمان را در دستور کار قرار دهد. امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جامعه شریف و عزیز فرهنگیان مجلس یازدهم را یکی از خدمت‌گزاران خود بدانند.

به گزارش دنیای معدن، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، در آغاز نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۲ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، با تبریک فرا رسیدن روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مطهری، گفت: معلم، معمار توسعه انسانی و بنیان‌گذار پایه های اخلاقی یک جامعه است. احترام و ارج نهادن به مقام معلم، سرمایه‌گذاری برای پیشرفت یک جامعه است.

وی افزود: مجلس یازدهم افتخار دارد که یکی از مهم‌ترین مطالبات فرهنگیان عزیز یعنی قانون رتبه بندی معلمان را با پیگیری شبانه روزی تصویب کرد و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز رفع کاستی های اجرای قانون رتبه بندی معلمان را در دستور کار دارد. امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جامعه شریف و عزیز فرهنگیان مجلس یازدهم را یکی از خدمت‌گزاران خود بدانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: همچنین روز ملی خلیج همیشه فارس را گرامی می‌دارم و از تمامی دلاوران نیروهای مسلح در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ صلح و امنیت آب‌های سرزمینی هستند و مانع زیاده‌خواهی دشمنان این مرز و بوم می شوند صمیمانه قدردانی می کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید