240032

 چرا احکام نهایی رتبه‌بندی معلمان صادر نمی‌شود؟

دنیای معدن: تاکنون رتبه آموزشیارمعلم برای تمام فرهنگیان صادر شده است؛ در این مطلب به این موضوع پرداخته‌ایم که چرا احکام قطعی رتبه‌بندی معلمان صادر نشده است.

به گزارش دنیای معدن از تسنیم، فرآیند رتبه‌بندی معلمان در حال اجراست و تا کنون رتبه آموزشیارمعلم و مزایای آن به تمام فرهنگیان تعلق گرفته است.

با این حال هنوز احکام نهایی معلمان صادر نشده است، یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش به‌تازگی در دیدار با فرهنگیان شهرستان کنگاور استان کرمانشاه گفته است: اجرای کامل این قانون زمان‌بر است، لذا از فرهنگیان انتظار داریم برای اجرای کامل آن صبور باشند. در حال رتبه‌بندی 900 هزار معلم سراسر کشور در یک بازه زمانی چندماهه هستیم که کار خیلی سخت و زمان‌بری است.

همچنین محسن زارع؛ رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در گفت‌وگو با تسنیم درباره اینکه چرا احکام نهایی رتبه‌بندی معلمان صادر نمی‌شود، اظهار کرد: نیاز است اعضای هیئت‌های ممیزه، رتبه افراد را تعیین کنند و پس از آن احکام صادر شود.

وی افزود: برای تعیین رتبه افراد باید هیئت‌های ممیزه تشکیل شود.

زارعی درباره اینکه چرا هیئت‌های ممیزه تشکیل نشده است، گفت: هیئت‌های ممیزه در برخی از مناطق تشکیل شده است اما اینکه چرا به‌شکل کشوری انجام نشده است در جلسات مربوطه این موضوع بررسی و مقرر شد سریعتر هیئت‌های ممیزه کشوری تشکیل و کار  تعیین رتبه‌ها انجام شود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید