240791

سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ایمیدرو در استان خراسان جنوبی

دنیای معدن: استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری ایمیدرو در استان تأکید کرد و گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ۸۰۰ میلیارد تومانی در استان خراسان جنوبی سرمایه گذاری می کند.

به گزارش دنیای معدن، جواد قناعت ظهر امروز در دیدار مدیرعامل ایمیدرو، اظهار داشت: سرمایه گذاری ایمیدرو در استان، بهره برداری از ظرفیت های معدنی را شتاب می بخشد.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: ایمیدرو می تواند با سرمایه گذاری در راستای احداث کارگاه های تولید گوهرسنگ و تراش سنگ های قیمتی در سطح استان، در ذخایر غنی این ظرفیت در خراسان جنوبی، ارزش افزوده ایجاد کند.

وی با اشاره به مصوبات نشست های قبلی استان با ایمیدرو، از این مجموعه به خاطر همکاری و ورود به موضوع احداث پست 400 کیلوولت نهبندان تشکر کرد.

قناعت متذکر شد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران می تواند با مشارکت در ایجاد واحدهای فرآوری معدنی، در حوزه معادن کم نظیر خراسان جنوبی به توسعه منطقه کمک کند.

حسام مقدم علی، مدیرعامل ایمیدرو نیز در این دیدار از حجم سرمایه گذاری 800 میلیارد تومانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در استان خراسان جنوبی خبر داد و بر توسعه این سرمایه گذاری ها تأکید کرد.

در این دیدار که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همراه بود، راهکارهای همکاری چندجانبه ایمیدرو در سطح استان برای افزایش سرمایه گذاری در حوزه صنایع معدنی، انجام مطالعات گسترده تر در حوزه معادن جدید، تحقق مسئولیت های اجتماعی این هلدینگ مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید