234375

تخلفات گسترده در وزارت جهاد کشاورزی را چند ماه پیش اعلام کردم

دنیای معدن- نماینده مردم گناباد و بجستان گفت: دامداران و مرغداران به فلاکت افتاده اند اما شرکای تجاری وزیر مشغول کاسبی هستند و تولیدکنندگان به حال خود رها شده اند، هرچه سریع تر به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش دنیای معدن و به نقل از ایلنا، محمد صفائی دلوئی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: ما شاهد آئین نامه ناقص و خلاف قانون رتبه بندی معلمان هستیم بنابراین هرچه سریع تر این آئین نامه را مطابق قانون اصلاح کنید و دیگر آنکه قانون مجلس در خصوص حقوق بازنشستگان نیز باید اصلاح شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس تصریح کرد: وجود تخلفات گسترده در وزارت جهاد کشاورزی را حدود چند ماه پیش در مجلس اعلام کردم اما دریغ از ورود دستگاه های ناظر برای رسیدگی به این موضوع که باید هرچه سریع تر رسیدگی شود.

وی در تذکر دیگری خطاب به رئیس جمهور، اظهار کرد: دامداران و مرغداران به فلاکت افتاده اند اما شرکای تجاری وزیر مشغول کاسبی هستند و تولیدکنندگان به حال خود رها شده اند، همچنین بخش بسیاری از تورم و مشکلاتی که مردم را دچار گرفتاری کرده است ناشی از ناکارآمدی برخی اعضای دولت می باشد بنابراین انتظار می رود برای التیام آلام جامعه اصلاحات لازم انجام شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید