252674

خداحافظی زودهنگام استقلال با علی خطیر

دنیای معدن: به این ترتیب مشخص شده است که کار علی خطیر در باشگاه استقلال به پایان رسیده است و مالک جدید باشگاه استقلال حتی نمی‌خواهد تا پایان فصل صبر کند. چند روز قبل خبری مبنی بر اینکه حق امضا از مدیرعامل باشگاه (علی خطیر) گرفته شده، منتشر شد…

به گزارش دنیای معدن، روز گذشته رسانه‌ها اعلام کردند مالک جدید باشگاه استقلال، اختیارات مدیرعامل فعلی باشگاه را محدود کرده و از این پس بیشتر تصمیم‌ها توسط نماینده تام‌الاختیاری که از سوی هلدینگ خلیج‌فارس منصوب شده، صورت خواهد گرفت.

 

به نوشته اعتماد، به این ترتیب نماینده هلدینگ مسوولیت اداره باشگاه و پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان را برعهده گرفت و در نخستین اقدام ۱۵درصد از مطالبات معوقه بازیکنان دیروز (سه‌شنبه) پرداخت شد.

 

این پرداختی قبل از دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر تراکتور صورت گرفت تا آبی‌پوشان با روحیه‌ای بالا به تبریز بروند و با کسب سه امتیاز این دیدار همچنان خود را در صدر جدول رده‌بندی لیگ بیست و سوم حفظ کنند.

 

براساس تصمیم مالکان باشگاه استقلال، از این به بعد احمد شهریاری مسوولیت اغلب امور باشگاه ازجمله انتصابات، تغییرات و پرداخت‌های مالی را برعهده خواهد داشت و به عنوان نماینده هلدینگ فعالیت خواهد کرد.

 

به این ترتیب مشخص شده است که کار علی خطیر در باشگاه استقلال به پایان رسیده است و مالک جدید باشگاه استقلال حتی نمی‌خواهد تا پایان فصل صبر کند.  چند روز قبل خبری مبنی بر اینکه حق امضا از مدیرعامل باشگاه (علی خطیر) گرفته شده، منتشر شد اما خطیر این خبر را تکذیب کرد و گفت: «باید منتظر بمانیم دوستان در شرکت هلدینگ خلیج‌فارس چه برنامه‌ای برای آینده دارند. خواهش می‌کنم خیلی به حواشی و حق امضا گرفتن و این مسائل دقت نکنید. برخی دنبال هیجانات هستند.»

 

حالا مشخص شده مساله سر هیجانات یا اخبار فیک نبوده و مالک جدید باشگاه استقلال نمی‌خواهد اجازه دهد مدیریت فعلی باشگاه اقدامی برخلاف نظر آنها انجام دهد و با منصوب کردن یک نماینده تام‌الاختیار و تفویض اختیارات به او عملا مدیرعامل استقلال را کنار گذاشته است.  در واقع می‌توان گفت در حال حاضر علی خطیر سمت خاصی در باشگاه استقلال ندارد یا در نخستین جلسه مجمع یا در پایان فصل از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد.

 

در آن سمت شرایط برای رضا درویش در پرسپولیس متفاوت بوده است. در باشگاه پرسپولیس نه خبری از منصوب کردن نماینده تام‌الاختیار بوده است نه گزینه‌ای برای مدیرعاملی باشگاه درنظر گرفته شده است. با این حال مشخص نیست که آیا درویش در پایان فصل در سمت خود ابقا خواهد شد یا او هم جای خود را به فرد دیگری خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید