244114

داور بازی استقلال و پرسپولیس در جام حذفی مشخص شد

دنیای معدن: استقلالی‌ها که گویی می‌دانستند پرسپولیس، هوادار را شکست می‌دهد و راهی بازی پایانی می‌شود، در مصاحبه‌های خود گفتند سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای دربی از علیرضا فغانی یا داور خارجی استفاده کند.

به گزارش دنیای معدن، به نظر می‌رسد حواشی دربی جام حذفی از هم اکنون آغاز شده است.

 استقلالی‌ها که گویی می‌دانستند پرسپولیس، هوادار را شکست می‌دهد و راهی بازی پایانی می‌شود، در مصاحبه‌های خود گفتند سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای دربی از علیرضا فغانی یا داور خارجی استفاده کند. مهدی قایدی و آرش رضاوند جزء بازیکنانی بودند که در این باره مصاحبه کردند. پیش از همه این‌ها خسرو حیدری از کمیته داوران درخواست کرده بود، برای دربی حذفی از داور خارجی استفاده کند. به نظر می‌رسد استقلالی‌ها هنوز از پیام حیدری گله مند هستند که برخورد توپ به دست گولسیانی را پنالتی نگرفت.

پرسپولیسی‌ها فرصت را مغتنم شمردند و امروز در پایان بازی با هوادار پاسخ ادعای استقلالی‌ها را دادند. همه آنها بر خلاف استقلالی‌ها گفتند؛ داور ایرانی. برخی از بازیکنان پرسپولیس به آبی‌ها طعنه زدند. مهدی ترابی گفت از هر کشوری که دوست دارند داور بیاورند. علیرضا بیرانوند هم به مهدی قایدی طعنه زد و گفت وقتی داور ایرانی است دو پنالتی هدیه می‌گیرید. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس هم به استقلال طعنه زد و گفت: استقلال از اشتباه داوری سود برد و در بازی روز گذشته با نساجی داور دو پنالتی به ضرر تیم استقلال نگرفت!

دربی حذفی از هم اکنون آغاز شده است و با وجود تنش‌های صورت گرفته میان دو تیم به نظر می‌رسد هم استقلال و هم پرسپولیس تنها به نیت پیروزی و قهرمانی وارد بازی می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید