238522

محرومیت و جریمه سنگین در انتظار استقلال / کار به التماس کشیده شد !

دنیای معدن: مدیر ورزشی باشگاه استقلال تهران می گوید، یک ماهی می شود که در این باشگاه پولی نیست.

به گزارش دنیای معدن، وعده پرداخت پاداش سه برابری به بازیکنان استقلال بعد از فتح سوپرجام در شرایطی که این باشگاه با مشکلات مالی مواجه است، این سوال را به وجود آورد که منابع پاداش ها کجاست. به گفته سعید فتاحی با توجه به اینکه یک ماهی می شود در باشگاه پولی نیست، همه پرداختی ها را فتح الله زاده با قرض از دیگران به سرانجام رسانده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد پاداش سه برابری به بازیکنان گفت: یک ماهی است که در باشگاه پولی نیست. آقای فتح الله زاده به خاطر قهرمانی سوپرجام در رختکن به بچه ها گفتند که پاداش این بازی سه برابر بازی های دیگر است. به هر حال این یک چیز عادی است، در همه دنیا وجو دارد و بازیکنان هم زحمت خود را کشیده اند.

تاحی ادامه داد: از وقتی آقای فتح الله زاده تشریف آوردند دو پاداش بچه ها پرداخت شده و فقط پاداش بازی با هوادار و سوپر جام مانده است. پاداش خارجی ها و بخشی از مطالبات آقای ساپینتو هم پرداخت شد. پاداش سه برابری سوپرجام و بازی با هوادار تنها پاداش هایی هستند که هنوز پرداخته نشده اند. آقای فتح الله زاده از روزی که آمدند با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند. این پول ها را هم از باشگاه خرج نکرده اند بلکه قرض کردند و به باشگاه آوردند.

او با درخواست کمک از وزارت ورزش برای پرداخت بدهی سنگین استراماچونی تاکید کرد: پول آقای استراماچونی مبلغ زیادی است و از وزارت ورزش درخواست کمک کردیم. این نه برای زمان آقای آجورلو و نه برای زمان آقای فتح الله زاده است. امیدوارم مثل پرسپولیس در این زمینه به استقلال هم کمک کنند.

آبی ها اگر موفق به پرداخت غرامت استراماچونی نشوند با محرومیت نقل و انتقالاتی و البته جریمه های سنگین مواجه خواهند ش

منبع: ورزش 3

 

دیدگاه تان را بنویسید