238288

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر مس با یک تغییر مهم

دنیای معدن: یحیی گل محمدی نسبت به بازی قبل احتمالا یک تغییر مهم در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد.

به گزارش دنیای معدن، در هفته یازدهم لیگ‌برتر دو تیم پرسپولیس و مس کرمان امروز در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۷ به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان یحیی گل محمدی با ۲۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و برای حفظ صدرنشینی پیش از تعطیلی لیگ به دنبال پیروزی برابر رقیب کرمانی خود هستند.

اما این بازی شاید به نوعی برای ملی پوشان پرسپولیس از اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که آخرین دیداری است که می‌توانند نظر کادر فنی تیم ملی برای حضور در جام جهانی را جلب کنند.

در دیدار امروز مطابق معمول علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخ‌ها خواهد ایستاد و در خط دفاعی هم گولسیانی و پورعلیگنجی به میدان خواهند رفت. در جناحین خط دفاعی هم وحیدامیری و دانیال اسماعیلی فر حضور خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: از اختلاف علی دایی و کریمی تا اخراج ایویچ و اسکوچیچ/ ما به جام جهانی پرحادثه عادت داریم!

اما در خط میانی احتمال یک تغییر مهم و حضور میلاد سرلک به جای سینا اسدبیگی وجود دارد. هافبک سرخ‌ها بعد از مصدومیتی که داشت حالا شرایطش بهبود پیدا کرده است. کمال کامیابی نیا دیگر هافبک دفاعی سرخ‌ها خواهد بود و کمی جلوتر از او سروش رفیعی به میدان خواهد رفت.

سعید صادقی و مهدی ترابی هم همچنان دو وینگر پرسپولیس خواهند بود و لوکادیا هم به عنوان مهاجم نوک به میدان خواهد رفت. هر چند گفته می‌شود احتمال دارد سرخ‌ها در این بازی با دو مهاجم به میدان بروند و شیخ دیاباته جایگزین یکی از هافبک‌های پرسپولیس شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بیانوند-پورعلیگنجی- گولسیانی-امیری-اسماعیلی فر- کامیابی نیا-رفیعی-سرلک-ترابی-صادقی-لوکادیا


 

دیدگاه تان را بنویسید