238203

ساپینتو باید این بازیکن را بخرد

دنیای معدن: مهاجم اسبق آبی پوشان گفت: برنامه‌های تاکتیکی استقلال در خط حمله کامل نیست و باید کادر فنی این تیم این مشکل را بر طرف کند.

به گزارش دنیای معدن، عباس سرخاب درباره توقف استقلال در هفته دهم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت: استقلال متاسفانه از فرصت‌های خودش استفاده نمی‌کند و به راحتی امتیاز از دست می‌دهد، این تیم مشکل گلزنی دارد و کادرفنی وظیفه دارد این مشکل را زود تر حل کند تا آبی پوشان با قدرت بیشتری در رقابتهای لیگ ظاهر شوند.

وی افزود: آلومینیوم برای کسب یک امتیاز در ورزشگاه آزادی بازی کرد و در حال حاضر نیز همه تیم‌ها دفاعی بازی می‌کنند تا روی یک ضد حمله به گل برسند اما وقتی بازی اینجوری گره میخورد هافبک‌های یک تیم می‌توانند نتیجه را عوض کنند تا تیم به گل برسد.

سرخاب در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه‌هافبک‌های استقلال توپ‌های خوبی را به مهاجمان نمی‌رسانند و برنامه‌های تاکتیکی این تیم برای گلزنی کامل نیست استقلال اگر این مشکل را برطرف نکند، نمی‌تواند به عنوان یک تیم مدعی در این فصل ادامه دهد.

سرخاب در پایان گفت: در نیم فصل دوم استقلال باید چند بازیکن دیگر را به خدمت بگیرد. این تیم دو مهاجم گلزن می‌خواهد که در خط حمله مشکل گلزنی استقلال را حل کند، ضمن اینکه در خط هافبک نیز باید تغییراتی در این تیم به وجود بیاید. وجود یک‌هافبک طراح و پاسور در این تیم لازم است تا خط‌ هافبک این تیم جان بگیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید