236362

دیاباته برای بازگشت به ایران اینستاگرام را منفجر کرد ؛ پای پرسپولیس در میان است ؟ + سند

دنیای معدن: شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال با انتشار یک استوری با ایموجی پرچم ایران حسابی در اینستاگرام سر و صدا کرد و هواداران پرسپولیس آن را چراغ سبزی برای پیوستن او به تیم خود تلقی کردند.

به گزارش دنیای معدن، مهاجم اهل مالی و سابق تیم فوتبال استقلال تهران با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود، آتش شایعات حضورش در پرسپولیس را شعله‌ور کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس به‌تازگی از «یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی و تازه‌وارد خود به طور رسمی رونمایی کرد تا نگرانی‌های «یحیی گل‌محمدی» در خط حمله نه‌چندان قابل دفاع تیمش، تا اندازه‌ای برطرف شود.

با این حال، سرمربی سرخپوشان همچنان نسبت به جذب یک مهاجم دیگر اصرار داشت و از مدیریت این تیم خواسته بود تا مذاکرات خود را به منظور جذب بازیکنان موردنظرش آغاز کنند.

این تحولات در باشگاه پرسپولیس در حالی رخ داده که از «شیخ دیاباته» مهاجم سابق استقلال به عنوان یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس یاد شده بود؛ البته براساس گزارش‌ها این بازیکن مورد قبول گل‌محمدی واقع نشده بود اما حالا ستاره اهل مالی، در واکنش به گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت به ایران و پوشیدن پیراهن رقیب سنتی استقلال، پس اینستاگرامی جنجالی را منتشر کرد.

دیاباته در استوری اینستاگرام خود بدون هیچ متن یا صحبتی، تصویری از خود را منتشر کرد که در قسمتی از این تصویر، ایموجی پرچم ایران به چشم می‌خورد. این استوری را می‌توان به نوعی چراغ سبز شیخ برای بازگشت به ایران و حضور در خط حمله پرسپولیس تعبیر کرد.


 

دیدگاه تان را بنویسید