234880

علاقه مهاجم سرشناس به سرخپوش شدن/ رد پیشنهاد سپاهان برای پیوستن به پرسپولیس!

دنیای معدن- پرسپولیس این روزها همچنان به دنیال جذب بازیکن در خط حمله است. یحیی گل محمدی دیروز اعلام کرد با جذب ۲ مهاجم تیمش برای فصل آینده تکمیل خواهد شد. سرمربی پرسپولیس در حالی این موضوع را مطرح کرده که به جز کاسیانو عملا گزینه دیگری در لیست سرخ ها وجود ندارد.

به گزارش دنیای معدن، پرسپولیس احتمالا به زودی قراردد این بازیکن را نهایی خواهد کرد اما گزینه دوم سرخ ها کدام بازیکن خواهد بود؟ گادوین منشا مهاجم مس رفسنجان هم که گفته می شد در لیست پرسپولیس قرار دارد به دلیل پیشنهاد سنگینی که داده بود در نهایت سرخپوش شدنش منتفی شد.

به این ترتیب احتمالا یا یحیی گل محمدی باید به فکر گزینه دوم خارجی باشد و یا سراغ بازیکنان داخلی برود. در میان بازیکنان داخلی چهره چندان شاخصی باقی نمانده به جز یک بازیکن؛ پیمان بابابی.

بابایی این روزها از چند تیم از جمله سپاهان پیشنهاد دارد اما همچنان امیدوار به حضور در پرسپولیس است. گزینه سرخ ها در یکی دو فصل اخیر به یکباره از اولویت های یحیی خارج شد اما شاید در روزهای آینده دوباره پرسپولیس سراغ او برود.

باید منتظر ماند و دید روند نقل و انتقالات پرسپولیس در روزهای آینده به چه صورت ادامه خواهد یافت. شاید حضور بابایی و کاسیانو پرونده نقل و انتقلات سرخ ها را ببندد.

 

دیدگاهتان را بنویسید