234010

جواب رد یحیی گل محمدی این ستاره را استقلالی کرد؟

دنیای معدن- محمد نادری درحالی در شبکه سوم سیما راضی به صحبت درخصوص پرسپولیس نشد که بین او و یحیی گل محمدی ماجرای جالبی رُخ داده است.

به گزارش دنیای معدن، محمد نادری که هم تجربه حضور در استقلال را داشته و هم پرسپولیس تا تبدیل به یک یاغی در فوتبال ایران شود. این چالشی است که بازیکنان معدودی جرات تجربه کردنش را داشته اند و معمولا هم بعد از آن بارها با سوالی تکراری و آزار دهنده مواجه شده اند؛ سوالی با این مضمون که با وجود بازی در هر دو تیم، واقعا طرفدار کدامیک هستی. نادری برخلاف بعضی از یاغی‌ها که ابایی از معرفی تیم محبوب خود ندارند، ترجیح داد پاسخ این سوال را ندهد.

این مدافع چپ پا که فصل جاری را با آلتای اسپور ترکیه به پایان رساند دوشنبه شب میهمان برنامه فوتبال برتر بود و در پاسخ به این سوال که استقلالی هستی یا پرسپولیسی گفت: «هرکسی بالاخره یک تیم را دوست دارد ولی نمی‌خواهم در این مورد صحبتی انجام دهم.»

او در مورد جدایی از پرسپولیس و حضور در استقلال گفت: «بعضی از چیزها را نمی‌توانم بگویم. دو سال بود که در این مورد صحبت نکردم و اگر می‌شود الان هم نکنم. شرایط به گونه‌ای بود که باید از پرسپولیس جدا می‌شدم.»

اما شاید برای برخی‌ها این سئوال به وجود آمده باشد که محمد نادری درخصوص چه ماجرایی در پرسپولیس صحبت نکرده است؟ محمد نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام حذفی را کسب کرد. این بازیکن چپ پا با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و درآن مدت به صورت قرضی در تیم پرسپولیس حضور داشت و یحیی گل محمدی نیز خواهان تمدید حضورش در این تیم شد اما...

محمد نادری تابستان سال ۱۳۹۹ حاضر نشد با مدیران باشگاه پرسپولیس روبرو شود و مذاکره کند. ازباشگاه اصرار بود و از محمد نادری انکار و درنهایت یحیی گل محمدی تصمیم به خرید سعید آقایی گرفت. وقتی این خبر به گوش محمد نادری رسید این بار جواب تماس پرسپولیسی‌ها را داد اما یک شرط گذاشت: «باید خودم با آقا یحیی جلسه بگذارم و خودم از او برای فیکس شدن تضمین بگیرم!»

محمد نادری پس از درخشش در پرسپولیس تلاش می‌کرد ضمن دعوت به تیم ملی به مهره‌ای فیکس در تیم ایران تبدیل شود و این مستلزم فیکس بازی کردن در باشگاه خودش بود. یحیی گل محمدی وقتی این خواسته محمد نادری را شنید به شدت با ملاقات خصوصی با او مخالفت و اعلام کرد او برای فیکس شدن باید با سعید آقایی رقابت کند. همین مخالفت یحیی گل محمدی باعث شد آبان ماه سال ۱۳۹۹ محمد نادری در اقدامی عجیب راهی استقلال شود اما با وجود نمایش خوب در این تیم باز هم نتوانست پیراهن تیم ملی ایران را بپوشد. احتمالا منظور محمد نادری از ناگفته‌های پرسپولیس همین مسئله و مخالفت یحیی گل محمدی با جلسه خصوصی با خودش بوده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید