232967

چند هوادار استقلال در نقش جهان سهمیه گرفت؟

دنیای معدن- مسئولین برگزاری بازی تیمهای سپاهان و استقلال سهم هواداران تهرانی در نقش جهان را اعلام کردند.

به گزارش دنیای معدن، طبق آخرین اخبار رسیده از شهر اصفهان مشخص شد باشگاه سپاهان برای ورود تماشاگران تیم استقلال به ورزشگاه نقش جهان چه ظرفیتی را برای این تیم در نظر گرفته است.

از باشگاه سپاهان خبر می‌رسد این تیم قرار است بخشی از استادیوم نقش جهان با ظرفیت هزار و ۹۰۰ نفر را به طرفداران تیم آبی پوش تهرانی اختصاص بدهد تا علاقمندان اصفهانی به تیم استقلال و یا دیگر طرفداران این تیم که قصد دارند از شهرهای مختلف به این استادیوم بروند در جایگاه مشخص شده شان طبق بلیت‌های شان مستقر شوند. با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت حضور تماشاگران سپاهان قرار شده این تعداد صندلی به طرفداران تیم مهمان تعلق بگیرد.

ناگفته نماند؛ بازی رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی تهران بدون حضور تماشاگران برگزار شده بود. چرا که در آن زمان ستاد مقابله با کرونا مجوزی برای حضور تماشاگران در استادیوم‌ها صادر نمی‌کرد.

از همین حالا می‌توان پیش بینی کرد تقابل این تعداد تماشاگر با هواداران تیم سپاهان، لحظات پرهیجانی را در استادیوم نقش جهان رقم بزند. چرا که پس از دو سال غیبت تماشاگران سپاهان در دیدارهای این تیم پرطرفدار اصفهانی روبروی تیم‌های محبوب تهرانی این اولین بازی حساس با حضور آنها خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید