232714

رحمتی: در زمین بازی را نباختیم/ ببینید چه اتفاقاتی قبل از بازی برای ما رخ داد

دنیای معدن- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: ببینید چه اتفاقاتی قبل از بازی برای تیم ما رخ داد؛ در رختکن را روی ما قفل کرده بودند و بیش از ۲۰ دقیقه پشت در معطل شدیم.

به گزارش دنیای معدن - سیدمهدی رحمتی بعد از شکست در فینال جام حذفی مقابل نساجی صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*از همه هواداران عزیز عذرخواهی کنم که تا اینجا آمدند و ما شرمنده آنها شدیم. مسئولان کارخانه و کارگران زحمت‌کش و سایر مسئولان تشکر می‌کنم که یک هفته از ما حمایت کردند. فکر می‌کنم همه مردم من را بشناسند که دوست دارم همیشه صادقانه حرف بزنم. ما امروز در زمین بازی نباختیم. به مردم خوب استان مازندران و رضا حدادیان که در این شرایط سخت اقتصادی فعالیت می‌کند، تبریک می‌گویم.

*ببینید چه اتفاقاتی قبل از بازی برای تیم ما رخ داد. در رختکن را روی ما قفل کرده بودند و بیش از ۲۰ دقیقه پشت در معطل شدیم. برخی‌ها وارد رختکن ما شده بودند و در را قفل کردند. زمانی که تیم حریف رسید در رختکن هم باز شد. خیلی جالب است!

*جای تاسف دارد برای مسئولان برگزار کننده این مسابقه؛ حالا متوجه می‌شوم، آنها نمی‌خواستند بازی اینجا برگزار شود، چون توانایی‌اش را نداشتند. ما شانس‌های گلزنی زیادی داشتیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

*در فوتبال ما جا افتاده که هر کسی این کارها را انجام دهد موفق‌ خواهد بود، اما من می‌گویم عمر این اتفاقات کم است، چون مردم می‌بینند و می‌شنوند. اگر شانس داشتیم برنده می‌شدم و بازهم از بازیکنانم تشکر می‌کنم. تماشاگران سرمایه‌های فوتبال ما هستند و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم از ما حمایت کنند، چون راه طولانی در پیش داریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید