232587

لژیونر محبوب برای پرسپولیسی شدن از پولش گذشت؟

دنیای معدن: نزدیکان رامین رضاییان مدعی شدند این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس از پول زیادی گذشت.

به گزارش دنیای معدن، یکی از بازیکنانی که در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس پیوست، رامین رضاییان بود.

رامین که ۲ فصل و در لیگ های پانزدهم و شانزدهم سابقه بازی برای پرسپولیس را در کارنامه داشت و به همراه این تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر را هم تجربه کرده بود، در فوتبال قطر شرایط خوبی نداشت و رسانه های قطری هم از او به شدت انتقاد می کردند.

رضاییان که در جام جهانی قبلی بازیکن فیکس تیم ملی بود، مدت هاست به تیم ملی دعوت نمی شود و اسکوچیچ هم اعلام کرد علاقه ای به سبک بازی این بازیکن ندارد. طبعا او دوست دارد دومین جام جهانی خود را هم تجربه کند. از همین رو خیلی ها به این بازیکن توصیه کردند برای رسیدن دوباره به تیم ملی، به پرسپولیس بیاید تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

در آن مقطع باشگاه الدحیل رضایت‌نامه مدافع راست سابق تیم ملی را صادر نکرد و اعلام کرد او باید تا پایان این فصل در همان تیم به کار خود ادامه دهد. رامین که در نیم فصل اول به صورت قرضی در السیلیه بازی می کرد، بعد از عدم نیاز این تیم به رضاییان یا باید برای جدایی با الدحیل توافق و یا نیم فصل دوم در این تیم بازی می کرد. او که مبلغی حدود یک میلیون دلار از الدحیل طلب داشت، در جلسه با مدیران این باشگاه اعلام کرد، کل پولش را می خواهد و حاضر نیست تخفیف بدهد.

رامین برای پرسپولیسی شدن از پولش گذشت؟/ ماجرای پرداخت پول هوادار متمول به رضاییان!

مدیران الدحیل هم که از علاقه پرسپولیس برای جذب رامین خبر داشتند، به رضاییان اعلام کردند، یا مبلغی حدود ۳۰۰ هزار دلار تخفیف بدهد و یا در تیم دوم الدحیل تمرین کنند. رضاییان هم که تحت هیچ شرایطی نمی خواست از این پول که مبلغ زیادی هم بود بگذرد، کم کم آماده حضور در تمرینات تیم دوم الدحیل می شد و باید قید حضور در پرسپولیس را بزند.

در همین حین خبر به ایران رسید که آمدن رامین به پرسپولیس منتفی شد. بعد از انتشار این خبر یکی از هواداران متمول و قدیمی پرسپولیس که طی سال های اخیر بارها به باشگاه محبوبش کمک مالی و مبالغ زیادی به پرسپولیسی ها پرداخت کرده، دوباره به کمک تیم محبوبش آمد و مبلغ مورد نظر رضاییان را به این بازیکن پرداخت کرد و رامین راضی شد تا قراردادش را فسخ کند.

این درحالی است که ماجرای پرسپولیسی شدن رضاییان در حال منتفی شدن بود و خود پرسپولیسی ها هم امیدی به بازگشت این بازیکن نداشتند تا اینکه هوادار متمول خارج نشین دوباره به کمک پرسپولیس آمد. این اتفاق درحالی رخ داد که عنوان شد رامین برای پرسپولیسی شدن از پول زیادی گذشت ولی خب اصل ماجرا چیز دیگری بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید