232095

حمله وریا غفوری به ستاره پرسپولیسی

دنیای معدن- وریا غفوری کاپیتان استقلال واکنش تندی به نحوه قضاوت داوری بازی برابر نساجی داشت.

به گزارش دنیای معدن، ووریا غفوری پس از شکست مقابل نساجی و حذف از رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: ما این بازی را برده بودیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم کار را تمام کنیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد. یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام دادیم و حق‌مان این نبود که با ناراحتی هواداران را راهی خانه کنیم.

وی ادامه داد: در بحث داوری ببینید که چطور گل ما را مردود می‌کنند و پنالتی ما را نمی‌گیرند. خیلی راحت نتیجه تعیین می‌شود و این کار خیلی زشت است. داوری افتضاح بود. گل 100درصد سالم ما را رد کردند. ما تیم جوانی داریم که شانس قهرمانی در لیگ و جام حذفی هستیم، اما کار به کجا رسیده که داور خیلی راحت در ورزشگاه آزادی حق‌مان را می‌خورند.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: در گذشته اینگونه بود که داوران در ورزشگاه آزادی با دقت بیشتری قضاوت می‌کردند، نه اینکه به سود ما سوت بزنند، اما تلاش می‌کردند بهترین عملکرد خود را داشته باشند. متاسفانه حالا شرایط برعکس شده و واقعاً نوبر است. در یک صحنه که توپ استقلال در آخر بازی به گل تبدیل نشد قلم بندهایم را به زمین کوبیدم که ربطی هم به داور نداشت، اما کارت زرد گرفتم.

غفوری عنوان کرد: ما اصرار می‌کنیم که VAR بیاورند، اما گویا اگر اینگونه شود کاسبی و دکان‌شان تعطیل می‌شود. معلوم نیست پشت پرده استقلال چه خبر است که گل سالم ما را مردود می‌کنند. هرچه صحنه را نگاه کردم که خودم را قانع کنم موفق نشدم. آرمان هیچ خطایی مرتکب نشد، چون دو بازیکن نساجی بهم خوردند و آرمان توپ را به گل تبدیل کرد.

وی افزود: سال گذشته در بازی با فولاد پای رشید مظاهری 5 سانت هم از خط آن طرف‌تر نبود اما پنالتی را برگرداندند که استقلال قهرمان نشود؛ نمی‌دانم داستان چیست. توپی که روی سر عارف غلامی بود را با دست زدند، اما جالب است که حالا همه کارشناسان داوری ماست‌مالی می‌کنند و می‌گویند قبل از آن صحنه فلان اتفاق رخ داده است. مگر می‌شود در آزادی چنین بلایی سراستقلال بیاید؟ واقعاً شرم‌آور است.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: قسم می‌خورم که این اتفاقات و بریدن سر استقلال در آزادی طبیعی نیست. مگر حرف از فوتبال پاک نمی‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیده‌ام. مگر می‌شود نتیجه بازی را به همین راحتی تغییر داد؟ حالا مد شده باشگاه‌ها بیانیه می‌دهند؛ شنیده‌ام قبل از بازی هم باشگاه نساجی بیانیه داده که نگران داوری است. بفرمایید، این هم نتیجه‌اش! حالا محرومیت و جریمه داور چه نتیجه‌ای برای استقلال دارد؟

غفور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حقیقی اعلام کرده که گل استقلال به درستی مردود شده است، آیا اظهارنظر وی درست است، اظهار داشت: شما صحنه را دیده‌اید که این سوال را می‌پرسید؟ او اگر این حرف را نزند چه بگوید؟ دفاع خودشان با او برخورد کرد. فقط یک کلمه می‌گویم و آن هم اینکه واقعاً شرم‌آور بود. می‌خندند و خوشحالی می‌کنند که این اتفاق برای استقلال افتاده است.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط نگران از دست رفتن جایگاه استقلال در لیگ برتر هستید یا خیر، گفت: ما زمان داریم که ریکاوری کنیم. باید حواس‌مان به همه چیز باشد، چون امکان دارد هر اتفاقی رخ دهد. هزاران ب

 

دیدگاه تان را بنویسید