231946

ناراحتی دو بازیکن استقلال به دلیل نیمکت‌نشینی در بازی با پیکان!

دنیای معدن- ناراحتی دو بازیکن استقلال به دلیل نیمکت‌نشینی در بازی با پیکان!دو بازیکن مطرح استقلال از اینکه در بازی با پیکان نیمکت‌نشین بودند گلایه دارند.

به گزارش دنیای معدن، تیم استقلال در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد. آبی‌پوشان در این دیدار با اخراج رافائل سیلوا مدافع برزیلی خود نیمه دوم را ۱۰ نفره بازی کردند.

در شرایطی که تصور می‌شد فرهاد مجیدی به مانند خیلی از بازی‌ها از سیستم سه دفاعه استفاده کند از ترکیب ۲-۴-۴ استفاده کرد، به طوری که سیلوا در کنار عارف غلامی مدافعان مرکزی بودند و صالح حردانی و جعفر سلمانی در جناح‌های راست و چپ بازی کردند. نکته عجیب، نیمکت نشینی محمد دانشگر و روزبه چشمی در این دیدار بود.

دانشگر در بیشتر بازی‌های این فصل به صورت ثابت بازی کرده بود و تنها یکی دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد. چشمی هم بازیکن ثابت استقلال در دربی بود و از زمانی که سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند به خدمت سربازی رفته‌اند بازیکن اصلی در پست خط دفاعی شد.

این دو بازیکن پس از نیمکت نشینی در بازی با پیکان ناراحت شدند و اعتقاد داشتند نباید به راحتی روی نیمکت می‌نشستند، به خصوص چشمی که تصور نمی‌کرد خیلی راحت قید او زده شود. دانشگر هم به خاطر نیمکت نشینی در کنار یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی مشغول عکاسی شد تا به این شکل بی تفاوتی خود را نشان دهد.

با اخراج سیلوا، در بازی هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر بین دانشگر و چشمی یک نفر باید در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید