227720

بازگشت ستاره استقلال در نیم فصل دوم؟!

دنیای معدن- کادرفنی استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل دوم به دنبال رفع نقاط ضعف این تیم است.

به گزارش دنیای معدن، تیم فوتبال استقلال اکنون با 32 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و آبی ها به قهرمانی نیم فصل نخست نزدیک می شوند.

شاگردان مجیدی به قهرمانی در پایان فصل فکر می کنند و کادرفنی در تلاش است تا در نقل و انتقالات نیم فصل دوم نقاط ضعف تیم را بر طرف کند. خبرهایی در چند روز اخیر منتشر شد که ظاهرا فرشید اسماعیلی که روزهای خوبی را در لیگ قطر تجربه نمی کنند، به جمع آبی ها باز می گردد.

خبری که هرگز مورد تاییر فرهاد مجیدی نبود، سرمربی استقلال از خریدهای خارجی خود راضی است و تمایلی به بازگشت فرشید اسماعیلی به تیم ندارد.

طبق اخبار منتشر شده؛ لیست نهایی استقلال برای جذب بازیکنان در نیم فصل مشخص شده و نام هافبک سابق این تیم در این لیست نیست. فرشید اسماعیلی که در ابتدای فصل به دلیل مشکل با مدیریت باشگاه از جمع آبی پوشان جدا شده و به لیگ قطر رفت، در این لیگ درخشش چندانی نداشت تا شایعه شود او هم مثل ترابی بعد از یک نیم فصل به تیم سابقش باز می گردد.

استقلال گزینه ای برای جانشینی فرشید اسماعیلی در ترکیبش ندارد و فرشید هم در قطر چندان موفق نیست اما همه این اتفاقات هم باعث نشده تا مجیدی تصمیم به بازگرداندن فرشید اسماعیلی بگیرد. با تغییرات‌مدیریتی پیش‌بینی میشد راه بازگشت برای اسماعیلی‌ بازشود ولی فرهاد با دوبازیکن خارجی به توافق رسیده و دیگر نیاز به اسماعیلی ندارد.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر 23 دی ماه میهامان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان است. این دیدار راس ساعت 15 برگزار می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید