227662

(عکس) واکنش متفاوت مهدی طارمی به حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا

دنیای معدن- مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران به حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

 تیم‌های مطرح استقلال و پرسپولیس رسما از لیگ قهرمانان آسیا از سال ۲۰۲۲ کنار گذاشته شدند. این تصمیم در پی آن گرفته شد که AFC مدارک مربوط به حرفه‌ای سازی این دو باشگاه را قبول نکرد و نهایتا رای به خروج این دو تیم از لیگ قهرمانان آسیا داد.

به گزارش دنیای معدن، خروج این دو تیم با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده و بسیاری ابراز امیدواری کرده اند که این مورد زنگ خطری برای آینده باشد تا تکلیف این دو تیم مشخص شود. با این حال شاید یکی از متفاوت‌ترین واکنش‌ها به حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را مهدی طارمی داشته باشد. مهاجم تیم ملی ایران که یکی از بهترین‌های پورتو است در همین مورد در توئیتر یکی دو جمله نوشت که البته کنایه مهمی در آن نهفته بود. طارمی نوشت: «می‌ترسم دوباره حرف بزنم مشکل دار شوم، ولی واقعا حیف آسیا نیست پرسپولیس و استقلال با این همه سرمایه نمی‌توانند در این رقابت‌ها حضور داشته باشند؟»

اشاره طارمی به اینکه «می‌ترسم دوباره حرف بزنم مشکل دار شوم»، اشاره به توئیت جنجالی قبلی اش دارد که منجر به کنار گذاشته شدن او از تیم ملی شد. طارمی پیش از این، در واکنش به صحبت‌های دراگان اسکوچیچ که بازیکنان ایرانی را فاقد تاکتیک خوانده بود، نوشته بود که اتفاقا بازیکنان ایرانی خیلی هم تاکتیک پذیر هستند و مشکل جای دیگری است. بعد از آن توئیت، مهدی طارمی تا کنون دیگر به تیم ملی دعوت نشده است. به تازگی زمزمه‌هایی مبنی بر رفع سوء تفاهم بین او و دراگان اسکوچیچ مطرح و عنوان شده احتمالا برای دو بازی بعدی تیم ملی، او به اردو دعوت خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید