227467

توضیح ستاد کل نیروهای مسلح درباره وضعیت خدمت سربازی دو بازیکن استقلال

دنیای معدن- رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیرو‌های مسلح از بررسی ادعاها درباره وضعیت خدمت سربازی دو بازیکن استقلال خبر داد.

به گزارش دنیای معدن، در چند روز گذشته بحث خدمت سربازی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی؛ دو بازیکن استقلال مطرح شده است. بنابر ادعاهای صورت گرفته، سیاوش یزدانی باید ابتدای فصل به سربازی می‌رفته و حضور او در استقلال غیرقانونی است.

فولادی‌ها پس از بازی با استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر، در نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ خواهان آن شدند که مسئولان کمیته نقل و انتقالات وضعیت خدمت سربازی مرادمند و یزدانی را بررسی و پاسخ خود را در این رابطه به آنها اعلام کنند. در مقابل مدیران استقلال مدعی هستند این دو بازیکن فعلاً با استفاده از معافیت تحصیلی به سربازی نرفته‌اند و با اخذ مجوز مقطعی برای تیم‌شان به میدان می‌روند.

در همین رابطه و درباره وضعیت خدمت سربازی دو بازیکن مذکور با امیر دریادار غلامرضا رحیمی‌پور؛ رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیرو‌های مسلح گفت‌وگو کردیم.

وی با بیان اینکه این موضوع توسط اداره ورزش ستاد کل نیروهای مسلح و فدراسیون فوتبال در حال بررسی است، گفت: هنوز در این رابطه به نتیجه نرسیده‌ایم، باید بررسی‌های دقیق‌تر در چند روز آینده انجام و موضوع مشخص شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید