227327

واکنش باشگاه استقلال به صحبت‌های باران چشمه برای مدیرعاملی پرسپولیس

دنیای معدن- باشگاه استقلال نسبت به صحبت‌های باران چشمه برای مدیرعاملی پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش دنیای معدن - در پی مصاحبه مهرعلی باران چشمه که موجب سوء برداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده ارائه توضیحات زیر لازم است.

مصطفی آجورلو نه مداخله‌ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح نموده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده‌اند.

درباره آنچه از قول باران چشمه گفته شده باید به چند نکته اشاره شود؛

باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه خواستار ملاقات حضورى با مدیرعامل باشگاه استقلال شد که منجر به برگزارى نشست مشترک شامگاه سه‌شنبه گذشته گردید.

وی در این جلسه بیان کرد که پس از پیشنهاد مسئولین مربوطه به او جهت پذیرش مسئولیت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتى دریافت موافقت مسئولین ذیربط جهت دریافت حکم مدیرعاملى را طی کردند و از آجورلو خواست تا پیرامون این موضوع مشورت بدهند به این جهت که گویا دوستانی به وی توصیه کردند که حتما به واسطه پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با آجورلو مشورت کند؛ لذا انتساب این که آجورلو، باران چشمه را بعنوان مدیر عاملی پرسپولیس معرفی کرده نادرست و خلاف واقعیت است.

در این گفتگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط از آنجا که کار مدیریت وی را بنا به گفته‌های خودشان (باران چشمه) قطعی دانستند برای وی آرزوی موفقیت کردند و هیچ دخل و تصرفى در این موضوع و فرآیند آن نداشته‌اند؛ بنابراین به نظر می‌رسد که از صحبت‌های باران چشمه سوء برداشت شده. ذکر این نکته لازم است که تمرکز آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتا ورودى به مسائل غیرمرتبط نداشته‌اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادرفنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید