227265

مهاجم مدنظر سرمربی پرسپولیس به تهران می آید؟

دنیای معدن- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی یک مهاجم خریداری کند.

به گزارش دنیای معدن، تیم فوتبال پرسپولیس با 25 امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد. قرمزهای پایتخت در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر با برتری مقابل سپاهان توانستند به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کنند و اختلاف سه امتیازی خود را با آبی های پایتخت که تا به اینجای رقابت های لیگ برتر در صدرنشین هستند؛ را حفظ کنند. 

پرسپولیس در نیم فصل نخست به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نتوانست بازیکنان مورد نظر خود را خریداری کند و تعدادی از ستاره های این تیم نیز از جمع قرمزپوشان جدا شدند. پرسپولیس که اکنون پنجره نقل و انتقالات آن باز است همه تلاش خود را به کار می برد تا نقاط ضعف تیم را برطرف کند.

کادرفنی پرسپولیس در تلاش است یک مهاجم مطمئن خریداری کند تا خیالش بابت گلزنی راحت شود. تا به اینجای رقابت های لیگ برتر پرسپولیس با 17 گل زده همانند استقلال از خط حمله خوبی برخوردار است اما مهاجمان این تیم ظاهرا نتوانستند گلمحمدی را راضی کنند و پرسپولیس به دنبال مهاجم برای ادامه فصل است.

طبق ادعای برخی از رسانه ها ظاهرا یک مهاجم هلندی مورد نظر کادرفنی پرسپولیس است. توماس فِرهیت (Thomas Verheydt) مهاجم هلندی و ۱۹۲ سانتیمتری که در حال حاضر در باشگاه دسته دومی آدو دن‌هاخ هلند بازی می‌کند، مدنظر پرسپولیس قرار دارد. نشریه elfvoetbal، از پرسپولیس به‌عنوان یکی از تیم‌های خواهان این مهاجم گلزن نام برده است.

سرمربی پرسپولیس به تهران می آید؟

براساس این گزارش، هنوز کادرفنی پرسپولیس در مقابل این خبر واکنشی نشان نداده است باید دید در ادامه فصل پرسپولیس برای خرید گزینه های مورد نظر خود جه تصمیمی خواهند گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید