227111

واکنش نصیرزاده درمورد زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور

دنیای معدن- عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتور درباره زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخ پوشان تبریزی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش دنیای معدن- هوشنگ نصیرزاده در واکنش به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور تبریز و زمان باز شدن آن صحبت‌هایی با رادیو «تهران ورزشی» انجام داد که گزیده ان را در زیر می‌خوانید:

*باشگاه تراکتور در مقطعی متوجه شد اگر گزینه ایرانی برای سرمربیگری انتخاب شود، در موردش پیش داوری می‌شود. بهترین گزینه برای سرمربیگری این تیم فرد خارجی بود تا از لحاظ جوی همه چیز تحت کنترل باشد.

*سولدو سال‌ها پیش هدایت تیم کلن آلمان را بر عهده داشت. او فردی است که خیلی دیسیپلین دارد و اگر هنگام تمرین کادر فنی همراه خود گوشی همراه داشته باشند، به آن‌ها اعلام می‌کند که از زمین تمرین بیرون بروند. یکسری موضوعات هست که با توجه به این که کسی نمی‌داند در درون باشگاه چه اتفاقاتی می‌افتد در مورد این تیم اظهار نظر می‌کنند که غیر متعارف است.

*حمزاوی از ما درخواست طلب خود را داشته و به همین دلیل است که پنجره باشگاه بسته شده. این موضوع باعث شد کسانی که در فضای مجازی هستند به ما و مالکان باشگاه فحاشی می‌کنند. پنجره مان با ارسال توافق نامه‌ای به استانبول برای پرداخت طلب استوکس باز شد.

*در شرایطی که وکیل استوکس یک خانم است و کنار آمدن با او سخت بود، اما باشگاه توانست طلبش را پرداخت کند. این اواخر پولی برای میمبلا در بانک آمریکا برای او واریز شد و به دلیل این که دلار بود در بانک متوقف شد تا مورد بررسی قرار بگیرد.

*بازیکنانی برای بستن قرارداد به باشگاه می‌آوردیم با کادر فنی صحبت می‌کردند و بازیکن اعلام می‌کرد که پنجره شما بسته است و ترجیح می‌دادند به باشگاهی منتقل شوند که پنجره نقل و انتقالاتشان باز است. در دقایق پایانی پنجره تراکتور را باز کردند، اما نامه‌ای از فیفا در رابطه با پاتریک آمد. در آن نامه فیفا نوشت از همین امروز پنجره باشگاه بسته است و نتوانستیم بازیکن جذب کنیم. باشگاه نزدیک به ۲ میلیون یورو به آن‌ها پرداخت کرده است.

*پنجره تراکتور به دلیل شکایت حمزاوی بسته نشده است بلکه در ابتدا به دلیل شکایت اروین بسته شده و پس از شکایت او حمزاوی هم به آن اضافه شد. در حال حاضر اروین، حمزاوی و فورچونه از این باشگاه طلب دارند.

*از وکلای این سه بازیکن درخواست کردیم که با آن‌ها برای پرداخت مطالباتشان جلسه‌ای برگزار کنیم و امیدوارم که این مشکلات زودتر حل شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید