226936

حسرت استقلالی‌ها و درخشش استراماچونی و دیاباته در قطر

دنیای معدن- استراماچونی، سرمربی سابق استقلال و سرمربی کنونی الغرافه هر دو در لیگ قطر می درخشد و از دست دادن انها موجب حسرت استقلالی ها شده است.

به گزارش دنیای معدن، استراماچونی، سرمربی سابق استقلال و سرمربی کنونی الغرافه هر دو در لیگ قطر می درخشد و از دست دادن انها موجب حسرت استقلالی ها شده است.

حادثه 24 - استراماچونی، سرمربی سابق استقلال و سرمربی کنونی الغرافه هر دو در لیگ قطر می درخشد و از دست دادن انها موجب حسرت استقلالی ها شده است.

شیخ دیاباته عملکرد بسیار خوبی در الغرافه داشته است. مهاجم سابق استقلال ایران در فصل نقل و انتقالات تابستانی به الغرافه پیوست تا بار دیگر زیر نظر استراماچونی کار کند. او از بهترین بازیکنان لیگ ستارگان در نیم فصل نخست بود.

استراماچونی به ستایش از مهاجم بلند قد تیمش پرداخت و خواستار تمدید قرارداد او شد.

شمایی که برای اسپاتیفای پی پل نداری با نیک پرداخت راحت موزیک گوش بده !

شمایی که برای اسپاتیفای پی پل نداری با نیک پرداخت راحت موزیک گوش بده !

او گفت: دیاباته با تیم قرارداد ۵ ماه داشت و قرار بود که تا نیم فصل با تیم باشد. باشگاه شرط تمدید قرارداد او را درخشش در نیم فصل قرار داده بود. دیاباته عملکرد بسیار خوبی در نیم فصل نخست داشت و تاثیر مثبتی در روند تیم داشت. او در ۱۱ بازی ۱۱ گل برای الغرافه به ثمر رساند

 

استراماچونی ادامه داد: دیاباته در کنار گلزنی تلاش زیادی در ترکیب تیم دارد و با بازیکنان دیگر هماهنگی بالایی پیدا کرده است و این می‌تواند کمک زیادی به تیم کند.

الغرافه با هدایت استراماچونی عملکرد خوبی در نیم فصل نخست داشت و به احتمال خیلی زیاد قرارداد این مربی ایتالیایی هم تمدید شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید