226905

نکیسا: دلم برای دروازه‌بان ذوب‌آهن سوخت/ سپاهان زخم خورده به مصاف پرسپولیس می‌آید

دنیای معدن- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اینکه دروازه بان ذوب آهن اشتباه جبران نشده ای کرده، باید با او کنار بیایند.

نیما نکیسا در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: دلم برای دروازه‌بان ذوب‌آهن سوخت، معمولاً چنین مواردی پیش می آید، با اینکه او اشتباه غیرقابل جبرانی انجام داد، باید با او کنار بیایند.

وی ادامه داد: پرسپولیس از پشت و جلوی دفاع به خوبی استفاده کرد و با سیامک نعمتی توانست ببرد. استقلال هم بُرد. شگفتی که پیکان رقم زد و سپاهان را برد، جذابیت لیگ برتر امسال را بیشتر کرد. اتفاق خوبی است که تیم‌ها هم امتیاز می‌گیرند و هم امتیاز می‌دهند.

*فکر کردیم با رفاقت می‌توانیم از موانع AFC عبور کنیم

نکیسا درباره احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: خیلی وقت پیش باید به این فکر می‌افتادند، نباید AFC را ملعبه خود قرار دهند، آنها کاملاً به فوتبال ما اشراف دارند.‌۳ ماه به تیم‌های ایران فرصت داده بود؛ اما متاسفانه اتفاق خاصی نیفتاد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما باید ساختار فوتبالمان را عوض کنیم که نکردیم. فکر کردیم با دوستی و رفاقت می‌توانیم این بار هم از این موانع عبور کنیم که AFC پر قدرت مقابل بی‌قانونی ایستاده است.

نیما نکیسا در پایان درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر، خاطرنشان کرد: سپاهان زخم خورده است، بازی با پیکان را باخت و تا بُن دندان مسلح به دیدار با پرسپولیس می آید؛ اما به دلیل اینکه سپاهان میزبان نبوده و در زمین بی طرف به دیدار با پرسپولیس می‌رود، امکان برد پرسپولیس و نتیجه گرفتنش وجود دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید