224912

منصوریان: پنج هفته نخست قرعه سختی داشتیم/ یک نفر برای همه و همه برای آبادان

دنیای معدن- سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: خیلی خوشحالم که صدری دیشب با تمام وجود از کادر فنی ایرانی‌اش دفاع کرد.

به گزارش دنیای معدن و به نقل از میزان - علیرضا منصوریان، سرمربی تیم صنعت نفت آبادن در نشست خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل پرسپولیس صحبت‌هایی انجام داد که گزیده ان را در زیر می‌خوانید.

* بازی خیلی سختی خواهیم داشت، به دو دلیل. یکی اینکه پرسپولیس به اندازه کافی از بازی قبلی‌اش امتیاز نگرفته است و این یکی دو هفته شرایط سینوسی داشته است. مورد دوم این است که آن‌ها با حضور هواداران بازی خواهند کرد و روحیه و انرژی مضاعفی خواهند داشت. البته باید بابت ورود هواداران به ورزشگاه‌ها به فوتبال ایران تبریک بگویم.

 

* پنج هفته قرعه سختی در پیش داشتیم. این درحالی است که لیگ هنوز خودش را پیدا نکرده. در ادامه باید منتظر حرکت سینوسی تیم‌ها رو به جلو یا رو به عقب باشیم. در بازی فردا باید خیلی باهوش باشیم.

 

* به بازیکنان گفتم که دو تیم بزرگ تهران در هر صورت باشگاه‌های بزرگی هستند و ربطی ندارد که مثلاً پرسپولیس هفته قبل در رفسنجان چه نتیجه‌ای گرفته است. این تیم‌ها بازیکنان خیلی خوبی دارند.

 

* شاید بضاعت کمی داشته باشیم و بازیکنان‌مان تا الان دریافتی نداشته باشند، ولی در آبادان شرایط خاصی داریم. کسی نگاه نمی‌کند که پول گرفته‌ایم یا نگرفته‌ایم. آن‌ها همیشه بهترین بازی را از تیم‌شان می‌خواهند. اگر بخواهیم بی‌پولی‌مان را جار بزنیم به مراتب از دیگر باشگاه‌ها بیشتر است، ولی دنبال یک هدف واحد هستیم.

 

* شعاری داریم که یک نفر برای همه و همه برای آبادان. فردا نیز می‌جنگیم و کاری نداریم با چه تیمی بازی می‌کنیم. بازی قبلی با گل‌گهر برای ما تمام شده و بعد از این بازی فقط برای بازی با پرسپولیس آماده شده‌ایم.

 

* خیلی خوشحالم که صدری دیشب با تمام وجود از کادر فنی ایرانی‌اش دفاع کرد. حمایت قاطع رخ داد و خداراشکر یکی از مدیران‌مان این کار را انجام داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید