224758

واکنش فرهاد به پیوستن مظاهری به پرسپولیس

دنیای معدن- در حالی که تنها ۵ هفته از لیگ برتر گذشته، استقلال از ۳ دروازه‌بان در ترکیب تیمش استفاده کرده تا از این نظر به رکورد جالبی رسیده باشد.

به گزارش دنیای معدن، تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر از نساجی میزبانی کرد که فرهاد مجیدی در اتفاقی غیر قابل پیش بینی نه رشید مظاهری را درون دروازه قرار داد و نه سید حسین حسینی را تا برای اولین بار فرصت بازی به یک دروازه‌بان جوان به نام علیرضا رضایی برسد.

رضایی باوجود اینکه برای اولین بار با پیراهن استقلال در این فصل به میدان رفت، اما نمایش خوبی از خود به جای گذاشت و در چند نوبت با واکنش‌های خوبش مانع از باز شدن دروازه شد تا نخستین حضور او در چارچوب دروازه آبی پوشان با کلین شیت همراه باشد.

رضایی بعد از حسینی و مظاهری سومین دروازه‌بانی است که در ۵ بازی درون دروازه استقلال ایستاده تا آبی پوشان اولین تیمی در لیگ بیست و یکم باشند که از ۳ دروازه‌بان استفاده کرده‌اند و هر ۳ دروازه‌بان این تیم هم کلین شیت کرده‌اند.

سید حسین حسینی با ۲۷۸ دقیقه و ۳ کلین شیت، علیرضا رضایی با ۹۰ دقیقه و یک کلین شیت و رشید مظاهری با ۸۲ دقیقه بازی و یک کلین شیت در دیدارهای گذشته آبی پوشان برای این تیم به میدان رفته‌اند.

 

استقلال در پایان هفته پنجم با ۱۱ امتیاز بعد از آلومینیوم اراک در جایگاه دوم قرار دارد و با یک گل خورده همراه با آلومینیوم اراک و سپاهان بهترین خطوط دفاعی لیگ را دارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید