224369

صحبت های مهم مربی تیم ملی ایران پیش از بازی با سوریه

تات: هیچ تیمی نمی تواند مدعی باشد مقابل سوریه کار راحتی دارد

دنیای معدن- مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فردابازی سختی در پیش داریم و هیچ تیمی نمی تواند مدعی شود که بازی آسانی در این زمین در پیش دارد.

به گزارش دنیای معدن، ماریو تات در نشست خبری پیش از دیدار ایران و سوریه اظهار داشت: فردا بازی مهم دیگری در پیش داریم،بعد از ۵ بازی که در دور رفت انجام دادیم ۵ بازی مهم دیگر در پیش داریم و امیدواریم در این بازی ها هم بازی های خوبی ارائه کنیم.

وی افزود: بازی فردا در خاک اردن و به میزبانی سوریه برگزار می شود. بازی سختی در پیش داریم و هیچ تیمی نمی تواند مدعی شود که بازی آسانی در این زمین در پیش دارد. امیدوارم روند شکست ناپذیری خودمان را ادمه بدهیم. اگر بازیکنان با اشتیاق و انرژی صد در صدی وارد زمین شوند مطمئن هستم می توانیم با نتیجه خوبی این مسابقه را تمام کنیم.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه وی برای اولین بار است روی نیمکت تیم ملی به عنوان سرمربی قرار می گیرد و چگونه با اسکوچیچ در زمان مسابقه تعامل خواهد کرد گفت: البته این اولین بار نیست که من قرار است به عنوان سرمربی روی نیمکت بنشینم.لازم است اشاره کنم در بازی دور رفت مقابل سوریه هم به دلیل بیماری اسکوچیچ من روی نیمکت حضور داشتم و به عنوان سرمربی فعالیت کردم.

 

وی تاکید کرد: با وسایل ارتباطی که این روزها وجود دارد مطمئنا با سرمربی تیم ملی ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی را خواهیم داشت.مطمئنا در این زمینه مشکلی پیش نخواهد آمد.

تات در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد فردا با تغییر سیستم به زمین بروید و با ۲ مهاجم بازی کنید در غیاب طارمی از چه بازیکنی استفاده می کنید گفت: شاید جوابی که می دهم برایتان ناامید کننده باشد چون در سوال شما اما و اگرهای بسیاری وجود داشت.هنوز برای ترکیب فردا به جمع بندی صد در صدی نرسیده ایم ولی هر بازیکنی وارد زمین شود با تمام انرژی بازی خواهد کرد.اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم به هدف بزرگی که همانان صعود به جام جهانی است نزدیک می شویم.

 

دیدگاه تان را بنویسید