کدخبر: 222015 ارسال به دیگران پرینت

واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال

دنیای معدن- در حاشیه دیدار دوستانه امروز بین استقلال و پیکان، مجتبی حسینی پیشنهادی به فرهاد مجیدی داد که با واکنش جالب سرمربی آبی پوشان روبرو شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از پارس فوتبال،  فرهاد مجیدی در جریان دیدار تدارکاتی مقابل پیکان از وضعیت کمبود امکانات استقلال ابراز گلایه کرد.

 تیم‌های فوتبال استقلال و پیکان ظهر امروز در دیداری تدارکاتی و در زمین ایران خودرو به مصاف هم رفتند. این بازی به میزبانی خودروسازان برگزار شد و در نهایت با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.

پیش از آغاز این دیدار، فرهاد مجیدی دیدار گرمی با مجتبی حسینی سرمربی پیکانی‌ها داشت. حسینی ضمن خوش آمدگویی به مجیدی و اعضای تیم استقلال، رو به سرمربی آبی‌ها گفت چنانچه نیاز خاصی دارند می‌توانند به او اعلام کنند هر چند که بضاعت و امکانات پیکان در همین حد است.

مجیدی نیز در واکنش به صحبت‌های حسینی گفت:همین امکانات نیز خوب است و ما در استقلال همین امکانات را نیز نداریم.

سرمربی استقلال پیش از آغاز بازی نیز، از وضعیت چمن استادیوم بازدید به عمل آورد و بابت کیفیت چمن زمین ایران خودرو ابراز رضایت کرد.

استقلالی‌ها مدت هاست که با مشکل زمین تمرین مواجه هستند و مصطفی آجورلو مدیرعامل جدید آبی‌ها چند وقتی است به دنبال یافتن زمین تمرین مناسبی برای این تیم است که البته هنوز موفق به انجام این کار نشده است هر چند که پروسه زیر کشت بردن زمین کمپ ناصر حجازی از امروز آغاز شد تا استقلال برای نیم فصل دوم لیگ بعدی مشکلی بابت زمین تمرین نداشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید