251883

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو

دنیای معدن: همزمانی ماه ضیافت الهی و بهار قرآن ، لیالی قدر ، سال نو و بهار طبیعت، سالی پر از برکت و نعمت را نوید می دهد.

همکاران گرامی

خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

در سال 1402 همکاران تلاشگر ذوب آهن اصفهان در عرصه تولید، تامین، توسعه، بازرگانی و سایر واحدها با تلاش مضاعف ، طراحی و تولید محصولات جدید، اصلاح ساختار مالی شرکت از طریق افزایش سرمایه، تامین ریل خطوط پرسرعت و ریل مترو، مشارکت در نهضت ملی مسکن از طریق ارائه محصولات پیشران و ... دستاوردهای بسیاری حاصل کردند و راه پیشرفت و درخشش نام ذوب آهن بر بلندای صنعت در گرو همدلی و تلاش مستمر همکاران گرامی با برنامه های دانش بنیان خواهد بود. همچنین فرزندان خانواده بزرگ ذوب آهن در سال گذشته در عرصه های ، علمی، پژوهشی، فرهنگی ،ورزشی و هنری افتخارات بزرگی را به ارمغان آوردند که با سرفرازی به آنان افتخار می کنیم و نیک می دانیم این نسل پرافتخار برای ذوب آهن عزیز و صنعت فولاد، آینده روشنی را رقم خواهند زد.

در آغاز سال جدید، با تجدید عهد و میثاق با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، یاد امام عظیم الشان و شهدای والامقام را گرامی می داریم. متاسفانه در سال گذشته برخی از همکاران عزیز ما دعوت حق را لبیک گفتند که با خانواده های این عزیزان ابراز همدردی نموده و یاد و خاطره آنان را برای همیشه گرامی می داریم.

حلول سال جدید را حضور خانواده بزرگ و عزیز ذوب آهن اصفهان شادباش عرض نموده و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، سالی سرشار از شادکامی و بهروزی در ظل توجهات حضرت بقیه ا… الاعظم ارواحنا فدا را برای همگان آرزومندم.

مهدی کوهی

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید