248216

برگزاری کارگاه آموزشی پسته کاری در شهرستان خواف

دنیای معدن: کارگاه آموزشی با هدف بهره‌وری بیشتر محصولات پسته و تقدیر از کشاورزان نمونه شهرستان خواف با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف توسعه پایدار کشاورزی منطقه با همکاری جهاد کشاورزی و منظومه توسعه روستایی بنیاد مسکن شهرستان خواف ضمن برگزاری کارگاه آموزشی با حضور اساتید متخصص از مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی، از کشاورزان نمونه شهرستان خواف نیز تقدیر نمود.

در این همایش یوسف یوسفی، رئیس پردیس صنایع معدنی بر توجه همه جانبه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به توسعه پایدار منطقه‌ای در شهرستان تاکید کرد و گفت:در همین راستا شرکت فولاد سنگان با همکاری جهاد کشاورزی ۸۳ دوره آموزشی با بیش از ۴۰۰ ساعت آموزش در راستای توانمند سازی جوامع روستایی شهرستان برگزار نموده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی،سلسله دوره های آموزشی مخصوص کشاورزان، دامداران و دیگر اقشار با پشتیبانی و همت شرکت فولاد سنگان و همکاری دیگر نهادهای مربوطه با هدف افزایش آگاهی های شغلی و در راستای توسعه پایدار بصورت دوره ای برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید