243886

در بازدید از مجتمع صنعتی اسفراین محقق شد:

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان مجتمع صنعتی اسفراین و فولاد مبارکه اصفهان

دنیای معدن: تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک مجتمع صنعتی اسفراین با شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تأمین فولاد خام آلیاژی مورد نیاز سازندگان تجهیزات و قطعات یدکی فولاد مبارکه امضا شد.

به گزارش دنیای معدن از ایراسین، در حاشیه بازدید محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان و صالحی نیا رئیس هیئت مدیره به همراه تیم مدیریتی این شرکت که در روز پنج شنبه مورخه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری از مجتمع صنعتی اسفراین انجام شد، فصل جدیدی از همکاریهای این دو مجموعه بزرگ صنعتی آغاز شد که ماحصل آن تقویت صنعت فولاد کشور خواهد بود.

مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین با بیان اینکه این دو مجموعه صنعتی دو قطب فولاد کشور می باشند اظهار داشت: با انعقاد این تفاهم نامه، متریال مورد استفاده پیمانکاران فولاد مبارکه را به وزن تقریبی ۴ هزار تن تأمین خواهیم کرد و اخذ سفارش قطعات استراتژیک و خاص شرکت فولاد مبارکه را نیز بیش از گذشته در برنامه تولید خواهیم داشت.

بیابانی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه زمینه تبادل دانش و تکنولوژی، جلسات هم اندیشی، جلسات آموزشی مشترک، اتاق فکر مشترک بین دو شرکت فراهم خواهد شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان اینکه شرکت فولاد اسفراین از تأمین کنندگان اصلی قطعات سنگین مجتمع فولاد مبارکه می باشد تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیتهای بسیار ارزشمند و پرافتخاری در مجتمع صنعتی اسفراین ایجاد شده است، شرکت فولاد مبارکه نیاز خود را به واردات قطعاتی که در این مجتمع صنعتی قابلیت تولید دارد کاهش خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: سیاست ما حمایت از صنایع داخلی و شرکای تجاری است تا هم کشور و هم صنعت بهره مند شوند و در شرایط تحریم از همکاری با صنایع داخلی و استفاده از ظرفیهای بومی استقبال خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید