240429

سه شنبه برگزار می شود؛

حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو در چهارمین جشنواره ملی فولاد

دنیای معدن: رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاح چهارمین جشنواره ملی آهن و فولاد (روز سه شنبه) حضور می یابد.

به گزارش دنیای معدن، چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت بومی سازی، حمایت از ساخت داخل و توسعه تکنولوژی، با حضور و مشارکت هلدینگ‌ها و شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در کنار شرکت‌های دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی، توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و حمایت ایمیدرو طی روزهای۲۰ تا 22 دی در هتل المپیک برگزار می شود.

در این جشنواره، وجیه ا... جعفری، درباره برنامه ها و راهبردهای ایمیدرو در زمینه بومی سازی صنعت فولاد و حمایت از شرکت های دانش بنیان سخنرانی می کند.

در جشنواره یاد شده، 6 پنل تخصصی شامل «فرصت های زیست بوم فناوری و نوآوری در رفع نیازمندی های بومی سازی و توسعه تکنولوژی در زنجیره معدن و فولاد کشور» در روز سه شنبه و پنل های «توانمندی و چالش های بهره گیری از قانون استفاده حداکثری از تولید داخل (سامانه توان ایران)»، «به هم رسانی نیازهای زنجیره آهن و فولاد با توانمندی تولیدکنندگان، سازندگان و شرکت های دانش بنیان در سامانه جامع کسب وکار کارلینک»، «ابعاد بومی سازی نسوزها در زنجیره آهن و فولاد کشور» و «‌فرصت های پیش بینی شده در برنامه های توسعه صنایع کوچک کشور» در روز چهارشنبه برگزار می شود.

همچنین، پنل «هم اندیشی چالش‌محور تولیدکنندگان، سازندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان با شرکت های زنجیره آهن و فولاد با حضور مدیران بومی سازی و توسعه تکنولوژی شرکت های زنجیره آهن و فولاد» در روز پنج شنبه این هفته با حضور فعالان این صنعت برگزار می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید