238038

پیام تبریک مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

دنیای معدن: حسن اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به برنامه‌های مردم‌ محور و همچنین انتخاب شایسته جنابعالی از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

برادر گرامی جناب آقای دکتر سید صولت مرتضوی

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

حسن اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به برنامه‌های مردم‌ محور و همچنین انتخاب شایسته جنابعالی از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی‌گمان تجربیات ارزشمندتان در عرصه‌های گوناگون مدیریتی با رویکرد سازنده و خدمت‌محور، موجبات پیشرفت روزافزون و توسعه جامعه کار، تولید و تعاون را فراهم خواهد نمود.

حضور جنابعالی به عنوان مدیری پرتلاش، متعهد و کار‌آزموده، با سابقه‌ای درخشان که نمایان‌گر تجربیات گران‌بهای علمی و عملی طی سالیان بسیار است، فرصت مغتنمی است که نتایج مطلوب و درخوری را به ارمغان خواهد آورد و موجبات تعالی و سربلندی این وزارتخانه را به همراه خواهد داشت.

ضمن تبریک مجدد، به نمایندگی از خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را در جهت پیشبرد برنامه‌های دولت مردمی و انقلابی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

ایرج رخصتی

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید